Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Paša skaļās draudzenes attur Kristapu Zuti no sūdzēšanās par kaimiņiem

Kristaps Zutis, 1188 Play ekrānšāviņš

Kristaps Zutis, 1188 Play ekrānšāviņš


Populārais bokseris un boksa šova rīkotājs Kristaps Zutis, kurš sabiedrībā zināms arī ar savu visai šerpo raksturu un vienu otru skandalozu izgājienu, līdzās aktrisei Karīnai Tatrinovai un Youtube slavenībai Edgaram Fresh, šonedēļ ir arī viens no šova “Vakariņš ar savējiem” dalībniekiem.

Pirmā vakara gaitā sarunas novirzās uz sīkiem noteikumu pārkāpumiem un saķeršanos ar policiju. Zutis šai sakarā pastāsta par savu kaimiņu, kuram ir augumā neliels, bet ļoti skaļš un nešpetns suns. Kristapam pat šķiet, ka no skata jaukais suņuks patiesībā esot ļauns. Taču reiz, kad bokseri bija nokaitinājis kāds īpaši skaļš incidents, viņš apsvēris, bet tad tomēr atmetis domu pasūdzēties par troksni.

“Bet tad es padomāju – man arī mēdz ciemos nākt draudzenes, un viņas arī ne vienmēr uzvedas klusu. Ja sākšu skaidroties ar kaimiņu par to, kas bija noticis sunim, man varbūt nāktos pašam atbildēt, ko tad es daru ar tām meitenēm, bet tādu tematu es nepavisam nevēlētos ar viņu apspriest” – šķelmīgi piebilst slavenība, neviļus liekot atcerēties, ka savulaik viņam bijusi arī īsta brunču mednieka slava.

Skatieties arī:

Nauris Brikmanis izklaidē viesus ar pikantiem stāstiņiem

Kristaps Zutis iziet ringā pret četrām dāmām

Kā izskatās Leldes Dreimanes mājās ?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...