Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Pasakas midzināšana" - sezonas noslēguma pasākums Tērvetē

Tērvetes tīklu parks, foto Informācijas centrs Dabas parks Tērvetē.

Tērvetes tīklu parks, foto Informācijas centrs Dabas parks Tērvetē.

Vieglā miglā satinušies aust rīti. Daba vēsta - klāt rudens. Līdz ar vēsākām dienām košos toņos sāk iekrāsoties Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē. Te krāsu piebērtās līkloču meža taciņās savus soļus klusi min Pasaka. 8.oktobrī, gaidīsim visus uz aktīvās tūrisma sezonas noslēguma svētkiem, kas tradicionāli dēvēti par "Pasakas midzināšanu", informē Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvete.

Vēl pēdējo reizi šajā sezonā Pasaku mežā ikvienam būs iespēja satikt iemīļotos, atraktīvos tēlus - Princesi Zeltīti, Sīkstulieni, Sila Raganiņu un citus.

Svētkus mežā sāksim svinēt sākot 8.oktobrī no plkst.12:00. Atrakciju laukuma estrādē dienu ieskandinās koncertuzvedums "Izdejo Pasaku". Te no plkst.12:00 - 14: 00 baudīsim dziesmas, dejas un dzeju.

Rūķu ciemā no plkst.14:00 - 16:00 dabas parka viesi aicināti uz Dziesmotu Rotaļu brīdi kopā ar muzikālo vadītāju un rotaļniekiem. Rūķu Sētā kā allaž būs sastopama sirsnīgā Rūķu saime - arī viņi palīdzēs ieaijāt Pasaku ziemas miegā ar radošām aktivitātēm.

Ieeja pasākumā ar LVM dabas parks Tērvetē biļetēm. Dabas parka darba laiks no plkst.9:00 - 19:00.

Vairāk lasi:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...