Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Pats sev tuvākais! Patmīlīgākās horoskopa zīmes

Patmīlības horokskops, Image by Alexandr Ivanov from Pixabay

Patmīlības horokskops, Image by Alexandr Ivanov from Pixabay

Astrologi izveidojuši patmīlīgāko zodiaka zīmju reitingu. Šajās zīmēs dzimušos maz interesē sveša dzīve, galvenais, lai viņi būtu uzmanības centrā.

Jaunava

Jaunavas narcisms ir tāds, ka tās uzskata sevi par visgudrākajiem. Viņi atradīs tūkstošiem veidu, kā pierādīt, ka jūs esat stulbs. Viņi arī vienmēr tiecas pēc pilnības, tāpēc par partneriem izvēlas, viņuprāt, ideālus cilvēkus. Bet viņiem ir jābūt gataviem, ka pat šāds novērtējums viņus neglābs no Jaunavas kritikas.

Vērsis

Vērsim piemīt neticama harizma, tāpēc šajā zīmē dzimušie uzskata, ka visa uzmanība jāpievērš tikai viņiem. Bet Vēršiem ir arī mīnusi. Piemēram, Vērši neprot izrādīt līdzjūtību. Viņi raizējas tikai par savām problēmām, tāpēc nemēģiniet paraudāt viņiem uz pleca.

Lauva

Lauvas pilnībā koncentrējas uz sevi, savu izskatu un veselību. Viņi dara visu, lai spīdētu spožāk par visiem. Viņus neinteresē citu cilvēku viedokļi, jo viņi uzskata sevi par gudrākiem. Turklāt viņi maksimāli dara visu, lai dzīvotu komfortabli. Un, starp citu, uz citu cilvēku rēķina. Viņiem patīk dāvanas, uzmanība, rūpes. Tikai atdot daudz pretī viņi nav gatavi.

LASI ARĪ ĻOTI PRECĪZO TIBETAS HOROSKOPU!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...