Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Pirmizrādi piedzīvojusi videospēles "The Last of Us" ekranizācija

Videospēles "The Last of Us" ekranizācija. Foto: Ekrānšāviņš

Pasaules pirmizrādi 15.janvārī piedzīvojis viens no šī gada gaidītākajiem jaunumiem - postapokalitiskais asa sižeta seriāls "The Last of Us".

"The Last of Us" ir asa sižeta piedzīvojumu izdzīvošanas šausmu spēļu franšīze, ko radījuši "Naughty Dog" un "Sony Interactive Entertainment". Spēles un nu jau arī seriāla darbība norisinās Savienotajās Valstīs, kuras 20 gadus plosījušas laupītāji un kanibālistu radījumi, kurus inficējusi gēnu mutācijas izraisoša sēne.

The Last of Us videospēle tika izlaista 2013. gada jūnijā. Tā saņēma kritiķu atzinību par scenāriju, spēli, vizuālajiem efektiem, skaņas dizainu, lomu atveidotājiem, galveno varoņu un sieviešu tēlu attēlojumu. The Last of Us kļuva par vienu no visvairāk pārdotajām videospēlēm, pirmajā nedēļā pārdodot vairāk nekā 1,3 miljonus vienību, bet līdz 2020. gada aprīlim – 20 miljonus. Spēle gada beigās ieguva atzinību, tostarp vairākas Gada spēles balvas no dažādiem videospēļu apskatniekiem, kritiķiem un plūca laurus prestižākajās balvu pasniegšanas ceremonijās. Tā ir minēta kā viena no lielākajām un labākajām videospēlēm, kas jebkad radīta.

Tomēr tiem, kas nav pazīstami ar spēli, nevajadzētu baidīties par ienākšanu šajā pasaulē. Seriāla pirmā sērija šakas ar parazitāras sēnītes scenāriju izklāstu 1960.gadu sarunu šova stilā, pirms atmet mūs uz 2003.gadu, kad sākas galvenie notikumi un sliktākais scenārijs sagrauj sabiedrību.Apmēram pirmo pusstundu seriāls ir kā pašpietiekama katastrofu filma, kas atgādina tādus 90. gadu grāvējus kā Deep Impact, Armageddon un 12 Mobkeys. Pēc spraiga ievada skatītāji attopas 2023. gadā un var sekot līdzi tam, kas ir palicis pāri no sabiedrības, kura ir autoritāra militāra režīma rokās, kurš cīnās pret nemiernieku grupām, kas klasificētas kā teroristi.

Seriālā piedalās tādi aktieri kā Pedro Paskals, Bella Remzija, Gabriels Luna, Niko Pārkere un citi.Saspringtajiem notikumiem varēs sekot līdzi deviņu sēriju garumā.

Seriālu iespējams skatīties TET TV+ izklaides platformā.

Ja tomēr esi pašmāju TV šovu cienītājs tad iesakām noskatīties: Iečeko Slavenību, Slavenības. Bez Filtra, Ģimene Burkā vai kādu citu lielisku šovu

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...