Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ralfiņš uz skatuves paliek bez biksēm

Ralfs Eilands, 360TV šova "Pasaki to skaļi" ekrānšāviņš

Ralfs Eilands, 360TV šova "Pasaki to skaļi" ekrānšāviņš

Komiķi Ralfs Eilands un Kaspars Breidaks ir atgriezušies pie skatītājiem ar savu izrādi "Mēs Jūs Mīlam", kas ir pa pusei improvizēta, pa pusei iestudēta komēdija, kuras pamatā ir abu draudzība. Viņi ir raduši viens otru ikdienā un, reizēm arī dažādu TV un radio tiešraižu laikā, izaicināt vai "pavilkt uz zoba". Eilands, kurš bieži sagādā pārsteigumus saviem faniem, sociālajos tīklos publicēja visai pikantu video no jautrās ballītes Jelgavā.

"Ja Tev vajadzētu pastāstīt par vakardienu 11 sekundēs, kādas tās būtu?" Vēlreiz mīļš paldies visiem klātesošajiem! No sirds ceram, ka rudenī drīkstēsim turpināt izrādes, jo spēks un griba mums ir!" viņš komentē.

https://www.instagram.com/p/CRnwq3OpLKn/

“Mēs Jūs Mīlam” skatītājiem piedāvās etīdes, kā arī dziesmas par visdažādākajām tēmām, kuras nav svešas gandrīz nevienam: "Šajā radošajā mutulī iesaistītas tiks arī skatītāju idejas, jo tās uzklausīt mūsu kolektīvam ir ļoti svarīgi! Par izrādi šo pasākumu īsti nenosauksi. Joki, dziesmas un izaicinājumi. Respektīvi, ja zini "Monty Python" vai "Flight of the Conchords", tad tas ir tas pats, tikai mazāk labi!"

Vairāk par pašmāju slavenību interesantajām dzīvēm meklē 1188 izklaides sadaļā un 1188 Play! Zemāk skaties mūsu video, kur 360TV šovā "Pasaki to skaļi" režisors Pauls Timrots un mūziķis Ralfs Eilands mēģina noskaidrot, kas abiem kopīgs!

Ieskaties arī te:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...