Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ralfs Eilands aizstāv Brektes zīmējumu uz skolas sienas

Mūziķis Ralfs Eilands, 360TV šova "Pasaki to skaļi" ekrānšāviņš

Mūziķis Ralfs Eilands, 360TV šova "Pasaki to skaļi" ekrānšāviņš

Šovasar lielu ažiotāžu sacēla mākslinieka Kristiana Brektes gleznojums uz Rīgas 40. vidusskolas ēkas sienas - "Veltījums Džemmai Skulmei". Kamēr to apķēpājuši vandaļi un kritizējuši vecāki, mūziķis un šovmenis Ralfs Eilands lēš, ka jebkura iznākuma gadījumā Brekte ir uzvarētājs: "Nedaudz pārfrāzējot Metu Greiningu, teikšu, ka par Brektes murāli ir pavisam elementāri - ja kāda bērns ir Bārts Simpsons, tad pie tā ir vainīgs mājās esošs Homērs Simpsons, nevis kāda mākslas darbs. Šodien skatījos, ka ziņās jau ento reizi figurēja šis Brektes darbs, tādēļ man radās jautājums... Diez tie satrauktie vecāki maz nojauš, ka, bēgot no vilka, viņi ir uzskrējuši lācim? Labprāt paskaidrošu sīkāk!"

Viņš turpināja: "Proti, ja rūpju pilnie vecāki nebūtu sacēluši šo traci, tad iespējams kāds skolēns, pirmo reizi murāli ieraugot, pie sevis paķiķinātu vai vienkārši parādītu uz darbu ar pirkstu un tad par šo tēmu aizmirstu. Baidos, ka tagad, vecāku saceltās ažiotāžas dēļ, Brektes darbu nu jau ir redzējuši un "savu psihi traumējuši" visi Latvijas bērni, jo tas ir atrodams visos internetos - tvītos, feisbukos, rakstos, diskusijās, instagramos un tiktokos! Ko mēs tagad darīsim? Ir vēl vieni sūdi, ko noraizējušies vecāki laikam neapzinās... Ja viņi tiešām panāks tās sienas aizkrāsošanu, tad varu garantēt, ka Kristiana Brektes mākslinieciskie krutuma punkti uzkāps vēl augstāk un viņš kļūs sbiedrībā vēl atpazīstamāks. Tādēļ es no sirds apsveicu Kristianu ar to, ka jebkurā iznākumā viņš jau ir absolūts uzvarētājs! Cieņā, Mācītājs Ralfs Eilands. P.S. Nesen atcerējos, ka 2017. gadā Latvijā bija konsīlijs par to, kā pareizi dziedāt Latvijas himnu, kamēr tālajā 1969. gadā Džimijs Hendrikss ASV himnu Vudstokas festivālā spēlēja uz savas ģitāras. Ha! Labs."

"Viens no labājajiem komentāriem par šo visu", "āmen", "labi teikts," viņu uzmundrina fani.

https://www.instagram.com/p/CTkPxcBCfEE/

Vairāk par slavenību dzīves līkločiem meklē 1188.lv Izklaides sadaļā un 1188 Play! Zemāk atradīsi kanāla 360TV šova "Pasaki to skaļi" epizodi, kurā Ralfs Eilands atklāj, kas viņam ir kopīgs ar Paulu Timrotu. Paulam nav pat vismazākās nojausmas, kurš un par ko viņam varētu būt pateicīgs, tāpēc Ralfam kārtīgi izdosies pārsteigt draugu ar sirsnīgu pateicību. Abiem kolorītajiem viesiem ir savi aizrautīgi stāsti, kuros viņi gatavi dalīties. Ar kāda noslēpuma atklāšanu kungus samulsinās Kaspars Breidaks?

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...