Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Rīgas pašvaldības iestādēs klientus apkalpo attālināti vai pēc iepriekšēja pieraksta

Rīga, foto - Aleksas Stan, Unsplash

Rīga, foto - Aleksas Stan, Unsplash

Sakarā ar visā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 dēļ, Rīgas pašvaldības iestādēs darbs ārkārtējās situācijas laikā tiek organizēts attālināti, atsevišķās iestādēs un uzņēmumos klienti tiek pieņemti pēc iepriekšēja pieraksta.

Rīgas Domes pilsētas pašvaldība

Rīgas Domes pildētu pašvaldības apmeklētāju pieņemšanas centrā Kungu ielā 7/9, Brīvības ielā 49/53, Daugavpils ielā 31, Eduarda Smiļģa ielā 46, Dzirciema ielā 28 klientu apkalpošana klātienē tiek organizēta tikai ar iepriekšēju pierakstu.

Dome aicina iedzīvotājus izmantot neklātienes klientu apkalpošanas kanālus - bezmaksas informatīvo tālruni 80000800, e-pastu - "apc@riga.lv", pastkastīti Kungu ielā 7/9, Brīvības ielā 49/53, Daugavpils ielā 31, Dzirciema ielā 28, Eduarda Smiļģa ielā 46, sūtot iesniegumus pa pastu.

Iesniegumus Rīgas domei var iesniegt, arī izmantojot portālu "Latvija.lv", izvēloties e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei".

“Rīgas satiksme”

"Rīgas satiksmes" klientu apkalpošanas centros klienti tiek apkalpoti tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Pierakstīties klientu centra apmeklējumam iespējams gan pa informatīvo tālruni 20361862, gan mājas lapā: https://pieteikums.rigassatiksme.lv/TimeSlot/Register

“Rīgas namu pārvaldnieks”

"Rīgas namu pārvaldniekā" (RNP) klātienes pieņemšana Klientu apkalpošanas centros notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Tikšanos ar klientu apkalpošanas speciālistu jāpiesaka, zvanot uz tālruni 8900 darba dienās no plkst. 8:00 - 20:00 vai e-pieraksta vietnē "https://apmekle.rnparvaldnieks.lv".

Klienti RNP Klientu apkalpošanas centrā tiks ielaisti tikai pieraksta kārtībā, tādēļ aicināti ierasties ne ātrāk kā piecas minūtes pirms pieņemšanas laika. Apmeklējot RNP telpas, obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs vai vairogs.

RNP joprojām attālināti var iesniegt dokumentus, lai risināt jautājumus un saņemt konsultāciju. To var izdarīt, zvanot uz tālruni 8900, sūtot vēstuli uz e-pastu "rnparvaldnieks@rnparvaldnieks.lv", sūtot ziņu "Facebook" @rigasnamuparvaldnieks un "Twitter" @rnparvaldnieks, atstājot dokumentus Klientu apkalpošanas centra pastkastītē, kā arī ar pasta starpniecību.

Rīgas veselības centrs

Rīgas veselības centrs (RVC) sniedz pakalpojumus pilnā apmērā, izņemot grupu nodarbības. Speciālistu apmeklējums iespējams tikai ar iepriekšēju pierakstu pa telefonu vai elektroniski.

Ienākot RVC telpās, jālieto sejas maskas. Aizliegts ienākt RVC telpās personām, kuru apmeklējuma mērķis nav tieši saistīts ar medicīnas pakalpojumu saņemšanu.

Tiek piedāvāti visi ambulatorie veselības aprūpes un medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumi. Atbilstoši iepriekš veiktajam pierakstam, notiek sazināšanās ar pacientiem rindas kārtībā.

Lai pierakstītos pie speciālista vai uz pakalpojumu, pieraksts jāveic pa tālruni - 20028801, 8801 vai e-pastu: "pieraksts@rigasveseliba.lv". RVC darba laiks darbdienās no plkst. 8:00 - 20:00.

Rīgas 1. slimnīca

Rīgas 1.slimnīca pilnā apjomā sniedz ambulatoros un plānveida stacionāros pakalpojumus, pieejamas attālinātas ārstu speciālistu konsultācijas.

Īslaicīgas sociālās aprūpes nodaļā pārtraukta jaunu klientu uzņemšana, nodaļā aizliegts ienākt trešajām personām, aizliegtas klientu pastaigas ārpus nodaļas, atļauti fasēta pudelēs dzeramā ūdens pienesumi, tos klientiem nododot ar nodaļas medicīnas māsas starpniecību.

Slimnīcas administrācija klientu apkalpošanu klātienē neveic.

Rīgas 2. slimnīca

Rīgas 2.slimnīcā pacientu apmeklējums ir aizliegts, izņemot pacientus kritiski smagā stāvokli ar ārstējoša ārsta atļauju ne ilgāk kā 15 minūtēm. Slimnīcā visiem jālieto sejas maskas.

Klienti tiek apkalpoti tikai pēc iepriekšēja pieraksta, lietojot maskas un nodrošinot distanci. Uzņemšanas nodaļā tiek sniegta neatliekamā palīdzība, lietojot maskas un ierobežojot pavadītājus.

Rīgas Dzemdību nams

Rīgas Dzemdību namā grūtniecēm, dzemdētājām un nedēļniecēm, stājoties stacionārā, veic bezmaksas Covid-19 testēšanu. Pacientes ar apstiprinātu Covid-19 infekciju, pacientes, kuras atrodas pašizolācijā vai kurām ir izteikta akūtas respiratorās vīrusu infekcijas simptomātika un nevar tikt izslēgta Covid-19 infekcija, piemēram, sauss klepus un temperatūra virs 38 grādiem, tiek ievietotas Infekciju izolatorā.

Piedalīties ģimenes dzemdībās un uzturēties kopā ar pacienti ģimenes palātās drīkst tikai tās pavadošās personas, kuras var uzrādīt negatīvu Covid-19 testu. Tests ir derīgs 48 stundas no atbildes sastādīšanas brīža.

Pacientu apmeklējumi Rīgas Dzemdību namā ir aizliegti.

Ambulatorie pakalpojumi tiek nodrošināti 100% apmērā. Dodoties uz ambulatorajām vizītēm, pacientēm nav nepieciešams uzrādīt Covid-19 testa rezultātu. Pavadošajām personām pavadīt pacienti uz ambulatorajām vizītēm, tai skaitā USG izmeklējumiem, nav atļauts.

Dzemdību namā joprojām tiek veikta bezmaksas vakcinācija pret gripu grūtniecēm. Grūtnieču ģimenes locekļiem tiek piedāvāta vakcinācija pret gripu par maksu.

Pēc iepriekšēja saskaņojuma gadījumos, kad izmeklējumu nav iespējams atlikt, ambulatoriskie pakalpojumi, tai skaitā ultrasonogrāfijas izmeklējumi, tiek sniegti arī pacientēm ar apstiprinātu Covid-19 infekciju vai karantīnā esošām pacientēm.

Līdz ārkārtas situācijas beigām atceltas visas Ģimenes skolas grupu nodarbības. Pāra sagatavošana dzemdībām ir atļauta.

Rīgas Sociālais dienests

Rīgas Sociālais dienests apmeklētājus turpina pieņemt pēc iepriekšēja pieraksta. Iesniegumus un dokumentus Rīgas Sociālajam dienestam var iesniegt attālināti, parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz e-pastu "soc@riga.lv", portāla "Latvija.lv" e-pakalpojumu "Iesniegums iestādei" vai ievietojot īpaši norādītā dokumentu kastē savā teritoriālajā centrā.

Rīgas Sociālā dienesta Dienas centros un Kopienas centrā aktivitātes notiek tikai mazās grupās pēc iepriekšēja pieraksta, jaunas grupas ar jaunu klientu dalību šobrīd netiek plānotas.

Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centrs

Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībās bērnu un jauniešu tuvinieku apmeklējumi tiek saskaņoti pēc iepriekšējas saziņas pa tālruni ar attiecīgās struktūrvienības atbildīgo sociālo darbinieku.

Rīgas sociālās aprūpes centri "Gaiļezers", "Mežciems" un "Stella maris"

Rīgas sociālās aprūpes centros "Gaiļezers", "Mežciems" un "Stella maris" tuvinieku apmeklējumi ir pārtraukti uz nenoteiktu laiku. Tiem klientiem, kuriem ir apgrūtināta iespēja sazināties attālināti, tiek sniegts sociālo darbinieku atbalsts. Radinieki var nodot savus pienesumus piederīgajiem, atstājot tos pie dežuranta.

Rīgas patversmes

Rīgas patversmes turpina darbu. Visiem jaunajiem klientiem, kas ierodas patversmēs obligāti jāuzrāda Covid-19 testa rezultāts. Ja tests nav veikts, tad sociālie darbinieki piesaka uz testa veikšanu, un līdz rezultātu saņemšanai klienti uzturas atsevišķā telpā. Patversmē Eiženijas ielā 1E jauni klienti netiek uzņemti.

Zupas virtuves un siltā ēdiena izsniegšanas vietas turpina strādāt līdzšinējā kārtībā, ievērojot epidemioloģiskās prasības. Ēdiens tiek izsniegts tikai līdzņemšanai. Siltā ēdiena un zupas virtuvju izsniegšanas vietas uzrauga Rīgas pašvaldības policija.

Rīgas pilsētas būvvalde

Rīgas pilsētas būvvalde nodrošina klientu apkalpošanu attālināti. Gadījumos, kad nepieciešama jau iesniegtās būvniecības dokumentācijas koriģēšana vai papildināšana, klienti pēc Būvvaldes darbinieku lūguma tiek aicināti ierasties uz tikšanos klātienē atsevišķās šim mērķim izveidotās telpās. Visos pārējos gadījumos speciālistu konsultācijas tiek nodrošinātas telefoniski un elektroniski.

Dokumentu izsniegšana pieejama klātienē. Dokumentus iespējams saņemt katru darba dienu no plkst. 9:00 - 13:00. Lai pieteiktu dokumentu saņemšanu, jāveic iepriekšējs pieraksts, zvanot uz Būvvaldes Klientu apkalpošanas centru pa tālruni: 67105800.

Rīgas pilsētas pašvaldības kapsētas

Rīgas pilsētas pašvaldības kapsētu kantoros tiek nodrošināta klientu pieņemšana klātienē, ievērojot epidemioloģiskās prasības. Bērēs var piedalīties vairāk nekā divas mājsaimniecības, taču nepārsniedzot desmit cilvēkus, neieskaitot personas, kuras nodrošina bēru norisi.

Rīgas Centrāltirgus

Rīgas Centrāltirgū nenotiek ekskursijas. Apmeklējot tirgu, gan iekštelpās, gan āra teritorijā ir jānēsā sejas aizsargmaska, jāievēro divu metru distance.

Rīgas zooloģiskais dārzs

Rīgas zooloģiskais dārzs turpina strādāt un būt atvērts apmeklētājiem. Pārtraukts sniegt gida pakalpojumus un organizēt pasākumus apmeklētājiem, kas var veicināt pulcēšanos Iekštelpu ekspozīcijās, labierīcības un pie kasēm ir nodrošināti dezinfekcijas līdzekļi.

Pašvaldības ieņēmumu pārvalde

Pašvaldības ieņēmumu pārvaldē klientu pieņemšana klātienē notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni 80000850.

Dzimtsarakstu nodaļas

Dzimtsarakstu nodaļa Aglonas ielā 4B, Rīgas pilsētas Pārdaugavas dzimtsarakstu nodaļa Dzirciema ielā 28, Rīgas pilsētas Vidzemes dzimtsarakstu nodaļa Zemgaļu ielā 1 un Rīgas pilsētas Ziemeļu dzimtsarakstu nodaļa Rūpniecības ielā 21 strādā tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Klātienē reģistrē dzimšanas faktus, miršanas faktus un laulības. Pēc iepriekšēja pieraksta klātienē pieņem iesniegumus laulības reģistrācijai, iesniegumus civilstāvokļa aktu reģistru ierakstu aktualizācijai, iesniegumus paternitātes atzīšanai bērniem, kuru dzimšana jau ir reģistrēta, iesniegumus vārda, uzvārda un tautības ieraksta maiņai, dzīvesvietas deklarēšanai.

Attālināti nodrošina pieprasījumu par atkārtotu civilstāvokļa aktu reģistrāciju apliecinošu dokumentu izsniegšanu pieņemšanu un dokumentu izsniegšana, laulību iesniegumu, kas parakstīti ar drošu elektronisko parakstu, pieņemšanu no Latvijas valstspiederīgajiem.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...