Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Rimi veikalos darba laika izmaiņas svētku periodā

Veikals, foto by rdlhm pixabay.com

Veikals, foto by rdlhm pixabay.com

Pielāgojoties pircēju plūsmas izmaiņām un arī atsevišķu tirdzniecības centru darba režīmam svētkos, Rimi veic izmaiņas savu veikalu darba laikos Ziemassvētku un jaunā gada svētku dienās, informē Juris Šleiers, Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītājs.

Rūpējoties par to, lai arī darbinieki varētu atzīmēt svētkus savu tuvinieku lokā, Rimi veikali svētku dienās tiks slēgti nedaudz ātrāk, bet no rītiem savu darbu sāks dažas stundas vēlāk nekā ierasts. Pat savlaicīgi saplānojot svinību galda klāšanu, arī svētku dienās var rasties vajadzība apmeklēt veikalu pēc kādiem pēdējā brīža pirkumiem, tādēļ aicinām savlaicīgi iepazīties ar veikalu darba laika izmaiņām visā Latvijā.

Kāds būs darba laiks

Galvenais, kas jāņem vērā pircējiem - visi Rimi veikali Ziemassvētku vakarā strādās līdz plkst. 21.00, izņēmums ir vien Rīgas un Ventspils centrā izvietotie Rimi Express veikali ar individuāli pielāgotiem darba laikiem. Tikmēr Vecgada vakarā pilnīgi visi Rimi veikali savas durvis slēgs plkst. 21.00. Savukārt 25.decembra un 1.janvāra rītā veikali vērsies vaļā dažas stundas vēlāk nekā ierasts un lielākā daļa veikalu būs gatavi uzņemt pirmos pircējus plkst. 10.00 vai 11.00 - atkarībā no konkrētā veikala darba grafika.

Atsevišķi veikali, kas izvietoti tirdzniecības centros vai citu iestāžu telpās, pielāgosies to darba laikam svētkos. Tādēļ 24., 25. un 31.decembrī, kā arī 1.janvārī būs slēgts Rimi Express veikals Rimi Olimpiskajā centrā Rīgā. 25., 26.decembrī un 1.janvārī būs slēgts Rimi veikals Daugavpils t/c Ditton, kā arī 1.janvārī nedarbosies Rimi veikals t/c Talsu centrs.

Zemāk apkopota vispārīgā informācija par darba laiku izmaiņām dažādos veikalu formātos, bet visa aktuālā informācija par Rimi veikalu darba režīmu svētku dienās ērti atrodama interneta vietnē www.rimi.lv/veikali.

Rimi Hypermarket veikali

• 24.decembris - veikalu darba laiks līdz plkst. 21.00.

• 25.decembris - veikali strādā no plkst. 10.00 līdz plkst. 22.00, izņemot Rimi veikalu t/c Rēzekne (darba laiks no plkst. 9.00 līdz 22.00).

• 31.decembris - veikalu darba laiks līdz plkst. 21.00.

• 1.janvāris - veikali sāk strādāt plkst. 11.00, izņemot Rimi veikalu t/c Rēzekne (sāk strādāt plkst. 10.00).

Rimi Supermarket veikali

• 24.decembris - atsevišķi veikali Rīgā un Daugavpilī sāk strādāt stundu agrāk nekā ierasts. Tikmēr vakarā visi veikali strādā līdz plkst. 21.00, izņemot Rimi veikalu t/c Ditton (strādā līdz plkst. 20.00).

• 25.decembris - veikali sāk strādāt stundu vai divas stundas vēlāk (plkst. 9.00 vai 10.00) atkarībā no konkrētā veikala darba grafika. Veikali tiek slēgti plkst. 22.00, izņemot Rimi veikalu t/c Ditton (strādā līdz plkst. 20.00).

• 31.decembris - atsevišķi veikali sāk strādāt stundu agrāk nekā ierasts, bet vakarā visi veikali savas durvis slēgs plkst. 21.00.

• 1.janvāris - veikali sāk strādāt vēlāk - plkst. 10.00 vai 11.00 atkarībā no konkrētā veikala darba grafika.

Rimi Mini veikali

• 24.decembris - veikalu darba laiks līdz plkst. 21.00.

• 25.decembris - veikali sāk strādāt stundu vai divas stundas vēlāk (plkst. 9.00 vai 10.00) atkarībā no konkrētā veikala darba grafika.

• 31.decembris - veikalu darba laiks līdz plkst. 21.00.

• 1.janvāris - veikali sāk strādāt plkst. 10.00 vai 11.00 atkarībā no konkrētā veikala darba grafika. Slēgts Rimi Mini veikals t/c Talsu centrs.

Rimi Express veikali

Visās svētku dienās Rimi Express veikaliem ir saīsināts darba laiks - veikali sāk strādāt vēlāk un slēdz durvis ātrāk nekā ierasts. Katra veikala darba laiks tiek noteikts individuāli un ar to iespējams iepazīties veikalā vai Rimi interneta vietnes sadaļā "Veikali".

Rimi aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību, ievērot piesardzības pasākumus un neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku.

Apmeklējot tirdzniecības vietas, jālieto mutes un deguna aizsegs, kā arī roku dezinfekcijas līdzekļi, kas izvietoti pie ieejas veikalos. Visos Rimi veikalos ir samazināts iepirkumu grozu un ratu skaits, lai tas atbilstu pieļaujamam pircēju skaitam. Informācija par pieļaujamo cilvēku skaitu atrodama pie veikala ieejas. Ja pie veikala ieejas nav pieejami brīvi iepirkumu grozi vai rati, nākamie pircēji veikalā nedrīkst ieiet.

Tāpat aicinām pircējus ievērot 2 metru distanci ar citiem apmeklētājiem un apmaksai izmantot bezskaidras naudas norēķinus. Kases zonās, kur parasti ir vislielākā cilvēku plūsma, ir izvietotas norobežojošas grīdas uzlīmes.

Ja ir iespēja plānot iepirkšanos, aicinām doties uz veikalu laikos, kad ir mazāka cilvēku plūsma - līdz plkst. 12.00 dienā vai pēc plkst. 19.00 vakarā. Tāpat aicinām uz veikalu doties ar iepirkumu sarakstu, lai samazinātu uzturēšanās laiku veikalā.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...