Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Rita Lasmane sniedz Magonei padomus mīlas frontē

Magone Šutoviene un Rita Lasmane, Play 1188 ekrānšāviņš

Magone Šutoviene un Rita Lasmane, Play 1188 ekrānšāviņš

Grūti iedomāties Latvijā vēl kādu cilvēku, kuru neveiksmes mīlas frontē vajātu tikpat ilgi un neatlaidīgi, kā Magoni Šutovieni. Lauku saimniece ar dzejnieces dvēseli sapņo satikt spēcīgu, gādīgu, uzticamu vīrieti, ar kuru kopā veidot harmonisku ģimeni, bet reālajā dzīvē trāpās tikai vienas vienīgas “staigājošas nepatikšanas”. Kas te par vainu? Kāpēc šī sieviete pievelk tikai un vienīgi galīgi neatbilstošus vīriešus?

Šis jautājums jau ilgāku laiku nedod miera Ievai Brantei no 360TV šova “Ķibeles mūsmājās”, tāpēc viņa ir noorganizējusi Magonei pārsteiguma satikšanos ar nevienu citu kā izslavēto seksa guru Ritu Lasmani. Bet, kur ir Rita, tur pilnīgi noteikti sarunas iegūst pikantu raksturu. Abas dāmas ir vienisprātis – ja satikušies īstie cilvēki, arī gultas lietās viss būs kārtībā. Bet, lai to īsto satiktu, vispirms ir pašai skaidri jāzina, ko īsti vēlies, tāpēc nākamais uzdevums Magonei ir “Mīlas kartes” sastādīšana.

Kā Magonei ar to veiksies, un ko par viņas nākotnes izredzēm domā Rita – skatieties 1188 Play video!

Skatieties vēl:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...