Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Rutulis atzīstas, ka jūt greizsirdību pret meitas vīru

Dziedātājs Normunds Rutulis, 360TV šova "Vakars uz dīvāna" ekrānšāviņš

Dziedātājs Normunds Rutulis, 360TV šova "Vakars uz dīvāna" ekrānšāviņš

Dziedātājam Normundam Rutulim ir ļoti tuvas attiecības ar meitu Lindu, kura uzauga, braucot kopā ar tēti uz koncertiem un vēroja viņu no aizskatuves. Reizēm abi komunicē pat pārāk daudz, jo viņas vīrs mēdz mīļotajai par to smejoties aizrādīt. "Nu, protams, kad viņa gāja projām no ģimenes, lai dzīvotu atsevišķu dzīvi ar savu otro pusīti, tas man kā vīrietim bija grūti pārdzīvojams greizsirdības dēļ. Arī neuzticības dēļ. Es par viņu esmu vienmēr rūpējies, un kā tas tagad būs, ka kāds cits par viņu rūpējas!" tā mūziķis.

Šogad Linda izgāja pie vīra - Normunds stāsta, ka tagad jau ir apradis, ka meitiņai ir sava dzīve un savs dzīvesbiedrs: "Mans znots ir brīnišķīgs cilvēks un es viņam uzticos." Rutulis atklāja, ka ar meitu bija krietni stingrāks, kā ar dēlu: "Ar Edvardu man ir bijušas tādas maigākas attiecības, kaut arī vispār būtu vajadzējis būt otrādi."

Skaties šovu "Vakars uz dīvāna" ne tikai 360TV, bet arī 1188 Play! Zemāk skaties video, kurā Normunds stāsta par attiecībām ar saviem bērniem.

Vairāk par pašmāju slavenību dzīvju kāpumiem un kritumiem meklē arī 1188 Izklaides sadaļā.

Uzklikšķini arī uz šiem rakstiem:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...