Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Sākumskolnieki stāsta kādam būtu jābūt perfektam vasaras brīvlaikam

Vasaras brīvlaiks. Foto ; Antonius Ferret, Pexels.com

Vasaras brīvlaiks. Foto ; Antonius Ferret, Pexels.com

Tuvojoties vasaras brīvlaikam vecākus nomoka jautājums – kā saorganizēt vasaru tā, lai bērni būtu gan atpūtušies, gan izklaidējušies, gan apguvuši ko jaunu un neiekūlušies liekās nepatikšanās. Tiek rezervētas nometnes, plānoti ceļojumi un atpūtas braucieni, organizēti pieskatītāji utt. Bet kā savu sapņu brīvlaiku iztēlojās paši bērni? Veicām nelielu aptauju.

Anna, 9. gadi : Es gribētu visas dienas palikt viena pati mājās, spēlēt spēles un bieži braukt peldēties. Es negribētu braukt uz laukiem, jo tur gandrīz vispār nav ko darīt.

Rihards, 10. gadi : Es vasarā braukšu uz divām futbola nometnēm un tas man ļoti patīk. Vēl es gribētu aizbraukt kādā ceļojumā, kur ir daudz baseinu un papagaiļu. Gribētu arī daudz sarakstīties ar draugiem un visu laiku ēst saldējumi.

Evita, 9. gadi : Man ļoti patīk brīvlaiks. Es visu vasaru gribētu dzīvot laukos, jo tur ir divi kaķi un suns. Viņi ir mani draugi. Vēl man patīk bieži satikt brālēnus, braukt ar riteni un peldēties. Es negribu braukt uz nometni, jo tur nevienu nepazīšu.

Ernests, 8. gadi : Es brīvlaikā gribu visu laiku iet ārā ar draugiem, ar tēti braukt peldēt un visu laiku ēst visādu gardumus. Un cept šašliku. Negribu lasīt grāmatas, arī skolas obligātās.

Reičela, 11. gadi : Es braukšu uz vairākām nometnēm un ar mammu un tēti uz Grieķiju. Man patīk visas šīs lietas. Es negribētu strādāt mājā un dārzā un gribētu visu nakti sēdēt telefona. Tik cik ilgi es vien vēlos.

Viktorija, 9. gadi : Man ļoti patīk brīvlaiks. Es braukšu uz vienu nometni un ciemos pie māsīcas. Tas man ne visai patīk, jo citreiz viņa nav draudzīga. Gribētu ar mammu katru dienu iet uz jūru un braukt uz McDonalds. Bet mamma neļaus. Laikam mēs brauksim arī ceļojumā, es ceru, ka tur būs liels baseins. Un silts ūdens.

Interesanti:

Cik daudz sulas un saldējumus bērniem drīkst dot vasarā?

Septiņi soļi bērna norūdīšanai vasarā

Cik daudz ūdens vasarā jāizdzer bērniemIelādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...