Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Sanda Dejus - man nenormāli patīk komplimenti

Sanda Dejus, 1188 Play ekrānšāviņš

Sanda Dejus, 1188 Play ekrānšāviņš

“Komplimentus saņemt man ārkārtīgi patīk” – Valda Meldera pikanto sarunu rubrikā “Kad satiekas viņš un viņa” atklāti atzīst šarmantā radio personība Sanda Dejus. Viņa nevairās arī no vēl lielākas atklātības un pārdomām par komplimentu lomu 21.gadsimta korektajā un lietišķajā pasaules uztverē.

“Man patīk tie komplimenti pat tad, ja zinu – muld taču, vienalga patīk klausīties. Es burtiski kūstu, es varētu stundām sēdēt un klausīties komplimentos, vienalga kādos. Mūsdienās jau tā vairs nemaz nevari pateikt “čau, smukulīt!”, pa muti var atrauties. Tas ir briesmīgi, man jau šķiet, ka mēs, sievietes, mazliet raujam grāvī ar šo visu – ziedus nedāvini, durvis never, visu pati varu .. Gudra, veiksmīga, profesionāla .. tas viss ir forši, bet tās uzmanības lietas arī ir patīkamas.

Man gan nav lielas pieredzes uzmanības saņemšanā. Var jau būt, ka esmu tāds kā badā turēts kaķēns, un nu – ko man pamet, to ēdu ..”

Un kāda ir jūsu attieksme pret komplimentiem un īpašas uzmanības izrādīšanu?

Skatieties arī:

Kāpēc Sanda Dejus neuzskata savu vīru par seksīgāko vīrieti pasaulē?

Sanda Dejus - puišu acīs nekad nebiju "smukā meitene"

Sanda Dejus nenosoda krāpšanu attiecībās un laulībā

Kā prasmīgi izteikt komplimentu vīrietim?

Andrejs Ēķis par komplimentu nozīmi pāra attiecībās

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...