Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Sandis Kiops - mīlestībā gadiem nav nozīmes

Sandis Kiops un Daina Laukmane, 1188 Play ekrānšāviņš

Sandis Kiops un Daina Laukmane, 1188 Play ekrānšāviņš

Vai gadu skaitam mīlestībā ir nozīme – atbildi uz šo jautājumu savā šovā “Sieviete. Personīgi ” mēģina noskaidrot Daina Jāņkalne. Mūziķis Sandis Kiops un viņa otrā puse Daina Laukmane, uzskata, ka lielas tiem nav. Galu galā, ne jau ar personas kodu mēs tiekamies un veidojam attiecības.

Šo visai atraktīvo pārīti skatītāji jau iepazina šovā “Mīla burbulī”. Līdzās citām neparastām un ne visiem pieņemamām īpatnībām, ir arī tāda, ka šai pārī vīrietis ir jaunāks. Taču tas nekādi nav bijis šķērslis sajust īpašu saikni jau ļoti drīz pēc iepazīšanās. Mīlnieki ir pārliecināti, ka viņu savienība ir noslēgta debesīs un nekas to nespēs izjaukt.

Tiesa, lai iekarotu Dainas sirdi (un ne tikai), skandalozo slavu ieguvušais Kiops pazīšanās sākumposmā pielietojis arī kādu visai ekstrēmu gājienu, kas ne katrai sievietei būtu pa prātam.

Pašlaik Sandis Kiops ir devies uz Spāniju, kā vēsta viņa sociālie profili, sākums nav viegls, bet pagaidām viņš atgriezties negrasās.

Ieskaties arī te:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...