Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Sauliete atklāj, kāpēc ar Olgu Kambalu runā tikai krievu valodā

Katrīne Sauliete un Olga Kambala, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Katrīne Sauliete un Olga Kambala, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Olga Kambala un Katrīne Sauliete ir draudzenes kopš bērnības: "Man viņa ir Oļa, citiem - Olga. Viņa ir viena no manām vissenākajām draudzenēm. Mēs iepazināmies pirms kādiem 30 gadiem. Viņa bija manas māsas draudzene, bet, tā kā es visur vilkos līdzi, mēs visas draudzējāmies. Man ir ļoti grūti ar Oļu runāt latviski, jo viņa bērnībā nemācēja šo valodu - es iemācījos ar viņu runāt krieviski!"

"Telpā var būt 30 latvieši un viņa runās ar visiem latviski, bet, kad pagriezīsies pret mani - krieviski. Tas vienkārši ir tā iegājies, un to nav iespējams izskaust," komentē Sauliete. Viņa atcerējās arī to, kā ar Oļu darījusi tādas lietas, kādas mūsdienās vairs nav normālas - klaiņojušas vienas, iekritušas šahtā, vedušas pastaigā cīņas suņus, kā arī gājušas uz veikalu pēc alkohola, lai nestu to mājās vecākiem: "Atceries? Mēs gājām uz nakts veikaliem un mums pārdeva šņabi, "Metaxa". Mēs pat nepirkām sev," tā Kambala.

Katrīne papildināja: "Oļas mamma negribēja iet pati pakaļ un zināja, ka mēs gribam saldumus un iziet ārā. Tāpēc viņa vienmēr mums iedeva vairāk naudas - pārpalikumu varējām iztērēt."

Izlasi:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...