Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

SEB bankas klientiem tagad ir pieejams "Apple Pay"

Apple pay, Photo by naipo.de on Unsplash

Apple pay, Photo by naipo.de on Unsplash

No šodienas SEB bankas klienti var pievienot savu privātpersonas vai uzņēmuma maksājumu karti Apple Pay, lai norēķinātos par pirkumiem veikalos, lietotnēs un internetā. Apple Pay ir ērts, drošs un privāts maksājumu veids, kas pieejams iPhone, Apple Watch, iPad un Mac ierīcēs.

“Maksājumu karte ir vairāk nekā 400 000 SEB bankas klientu, un Apple Pay ir viens no gaidītākajiem digitālajiem risinājumiem. Norēķināties ar iPhone vai Apple Watch ir ļoti vienkārši, tāpēc esam gandarīti, ka šis ērtais, drošais un privātais maksājumu risinājums papildina mūsu digitālo pakalpojumu klāstu,” norāda SEB bankas valdes loceklis Arnis Škapars.

Lai veiktu bezkontakta maksājumu ar Apple Pay, klientam vienkārši jāpietuvina savs iPhone vai Apple Watch maksājumu terminālim. Iepirkties ar Apple Pay ir droši, jo maksājuma veikšanai nepieciešams autentificēties ar Face ID, Touch ID vai ierīces piekļuves kodu, kā arī vienreizējai izmantošanai paredzētu unikālu dinamisko drošības kodu. Apple Pay iespējams izmantot pārtikas veikalos, aptiekās, taksometros, restorānos, kafejnīcās un daudzviet citur.

Klienti var izmantot Apple Pay savās iPhone, iPad un Mac ierīcēs, lai ātrāk un ērtāk iepirktos mobilajās lietotnēs vai ar Safari pārlūkprogrammu apmeklētajos interneta veikalos. Izmantojot Apple Pay, nav nepieciešams veidot lietotāja kontus vai regulāri no jauna norādīt piegādes un apmaksas informāciju. Ar Apple Pay var samaksāt arī Apple Watch lietotnēs. Drošība un privātums – Apple Pay pamatā

Kad klienti pievieno kredītkarti vai debetkarti Apple Pay, reālais kartes numurs netiek saglabāts ne ierīcē, ne Apple serveros. Tā vietā tiek radīts unikāls ierīces konta numurs jeb digitālās kartes numurs. Šis numurs tiek šifrēts un droši glabāts “Secure Element” mikroshēmā – tas ir atbilstoši nozares standartiem sertificēts mikročips, kas paredzēts maksājumu informācijas drošai glabāšanai ierīcē.

Uzstādīt Apple Pay ir ļoti vienkārši. iPhone, Apple Watch un iPad ierīcēs pievienot kartes digitālo versiju Apple Wallet visātrāk iespējams ar SEB mobilo lietotni. Savukārt Mac datoros jāatver lietotne “Wallet”, jānospiež simbols “+” un jāseko norādījumiem, lai pievienotu SEB bankas kredītkarti vai debetkarti.

Klienti var sākt izmantot Apple Pay, tiklīdz karte ir pievienota iPhone, Apple Watch, iPad vai Mac ierīcē. Klientiem arī turpmāk paliks pieejamas visas SEB bankas karšu sniegtās priekšrocības. Plašāka informācija par Apple Pay: http://www.apple.com/apple-pay/ Informācija par SEB bankas karšu pievienošanu un izmantošanu Apple Pay: www.seb.lv/applepay

Vērts zināt:

Mīti un patiesība par iepirkšanos trešo valstu internetveikalos

Kā pasargāt savu bankas kontu un naudu no krāpniekiem?

Veiksmes stāsts – Mana Gotika lojalitātes programma

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...