Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Socionikas eksperte Čeprova ar vīru sazvanās septiņas reizes dienā

Evija Čeprova, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Evija Čeprova, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Socionikas eksperte Evija Čeprova un viena no šova "Sapņu ķērājas" vadītājām Ieva Adamss ir kopā ar vīriešiem, kuri ir krietni vecāki par viņām. Evijai ir attiecības ar 15 gadus vecāku vīrieti, bet Ieva - 17. Evija atzina, ka tas nevis liek justies viņai jaunākai, bet gan ļoti labi: "Mums ir baigā mīlestība, un man liekas, ka tas ir tas, kas visu nosaka. Mēs satikāmies cilvēki katrs no savas pilsētas, katrs ar savu nodarbošanos. Viņam bizness citā pilsētā, man šeit, bērni"

Izrādās, ka abi īstenībā tiekas ļoti reti: "Citreiz reizi nedēļā, citreiz reizi divās. Jā, mums ir attiecības brīvdienās, ceļojumu attiecības. Mums ir brīnišķīgas attiecības. Man tiešām negribās, ka mani katru dienu čubina. Mēs abi esam vienpaši."

Viņi abi ir pieraduši bieži būt vienatnē: "Mūsu dzīves ir ļoti piepildītas un mēs novecojam kopā. Mēs sazvanāmies septiņas reizes dienā. Ja tu gribi būt kopā ar to cilvēku un tev ir labi, var atrast īsto veidu un tā nav problēma."

Vairāk interesantu sižetu no "STV Pirmā!" un 360TV meklē 1188 Play!

Tev varētu patikt arī kāds no šiem 1188 Izklaides sadaļas rakstiem:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...