Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Šovu meitenes spriež, kādu vīrieti Magonei vajadzētu līdzās

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Šajā raidījuma “Vakariņš ar savējiem” nedēļā dažādu saimnieku sarūpēto cienastu un izklaides bauda kolorītu dāmu trio, kuras skatītājiem jau pazīstamas no citiem pašmāju šoviem – Agrita Bindre, Olga Kambala un Magone Šutoviene. Pēdējās ideālā dzīvesbiedra meklējumiem Latvijas publikai ir iespēja sekot jau vairāk kā desmit gadus, kopš “Saimnieks meklē sievu” laikiem.

Lai cik neticami tas nebūtu, temats joprojām ir aktuāls un bez tā apspriešanas neiztiek arī šajā meiteņu ballītē. Agrita iesaka savu ideālo vīrieti vizualizēt – rezultāts ir gara auguma, spēcīgs, muskuļots un ar sešpaku.

Bet izskats nebūtu tas svarīgākais, kas vēl ? Dāmas vienprātīgi nospriež, ka kandidātam būtu jābūt arī izdarīgam un enerģiskam, tāds stumdāms, grūstāms “dīvāna piepe” nederēs. Olga Kambalai šķiet, ka jāmeklē tāds, kurš spētu “izdzīt visus putnus no Magones galvas un nolikt viņu pie vietas”.

Tikmēr pati dzejniece tic, ka agri vai vēlu savas dzīves īsto vīrieti satiks: “Es zinu, ka galu galā viņš būs man blakus. Kaut 60 gados atnāks, un tad būs tā, ka visu dzīvi esmu viņu gaidījusi.”

Skatieties arī:

Pašmāju šovu zvaigžņu efektīgais uznāciens lauku sētā

Numeroloģe atklāj, ar kuru no dzīves vīriešiem Magonei būtu vislabākā saderība

Kašers raksturo, kādam būtu jābūt Magones ideālajam vīrietim


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...