Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Stila patruļas" redzeslokā nonāk dāmas "krokšu" apavos

Kašers, 1188 Play ekrānšāviņš

Kašers, 1188 Play ekrānšāviņš

Pret līdzcilvēku ārējo izskatu visnotaļ kritiskās “Stila patruļas” redzes lokā šoreiz nonākusi pārdevēja Ludmila. Viss jau būtu labi – tērps ir gana glīts un praktisks, stila eksperts Kašers pat uzteic sievieti, ka ir padomāts gan par izskatu, gan arī ērtumu un veselību – lai nenosaltu. Bet tas viss līdz brīdim, kad kameras leņķis nonāk pie “pārkāpējas” kājām – tās neizprotamā kārtā “rotā” uzkrītošas, situācijā un koptēlā pagalam neiederīgas .. rozā “iešļūcenes”!

Apavi izrādās visvājākā vieta arī otrai stila pārvērtību kandidātei – tikai 24 gadus jaunajai grafikas dizainerei Megijai. Pie koptēla, kas viņu padara neveiklu un vizuāli vecāku, meitene pastaigai vēsā rudens dienā izvēlējusies “krokšus”, kas atstāj plikas potītes. Kašers visiem, bet jo īpaši jauniešiem, liek pie sirds – šādi ģērbties ir ne tikai nestilīgi, bet arī kaitīgi veselībai – plikas potītes nepiemērotā gada laikā var beigties saaukstēšanos, temperatūru un citām ļoti bēdīgām sekām.

Kuru no varonēm stila pārvērtībām galu galā izvēlēsies raidījuma komanda, un kāds būs rezultāts, uzzināsit “Stila patruļas” jaunākajā epizodē!

Skatieties arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...