Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Superīgs triks ar bumbiņu, kas tev ļaus precīzi noparkot auto garāžā!

Auto garāžā, Photo by Popescu Andrei Alexandru on Unsplash

Glabā garāžā riteni un citas lietas, bet Tu nepietiekami labi jūti auto gabarītus? Raizējies, ka sieva vai pieaugušie bērni, parkojoties garāžā, var apskādēt auto? Lai nebūtu jālēkā iekša un laukā, lai precīzi un droši novietotu auto, kā arī lai izvairītos no netīšas iebraukšanas pārāk tālu vai tieši otrādi – nepietiekami dziļi garāžā, ir kāds superīgs triks, kas tev ļaus precīzi un bez problēmām noparkot auto garāžā, nesagāžot riteņus un citas lietas, kas tur atrodas, kā arī neapskādējot auto.

Triks ar bumbiņu

Bez auto garāžā mēdzam uzglabāt dažādas citas lietas – riteņus, zāles pļāvējus, dažādas kastes un daudz ko citu, kas būtiski samazina telpu, lai noparkotos. Auto novietošana garāžā arī mēdz būt visai apgrūtinoša tad, ja līdz galam neizjūti mašīnas gabarītus. Un cik ļoti šis triks noder tad, ja vienu auto izmanto vairāki ģimenes locekļi! Jo tas ir kā likums – ja viens māk precīzi iebraukt garāžā, otram tas parasti sagādā raizes. Bet vairs nē! Triks ar bumbiņu ļauj ne tikai precīzi saprast, kurā mirklī ir jāapstādina auto, bet pēc bumbiņas izvietojuma var vadīties, kur ir vidus, lai noparkotu auto vienādi arī no malām.

Viss kas tev nepieciešams, ir tenisa bumbiņa, garš striķis vai virve un kaut kas ar ko piestiprināt striķi, piemēram, ieskrūvējams āķis, kā arī kaut kas ass, ar ko var iedurt tenisa bumbiņā.

Tenisa bumbiņā iedus caurumu, caur kuru ievieto striķim galu. Lai tas labāk turētos, iesakām izveidot pietiekami lielu mezglu. Vispirms novieto garāžā auto tā, kā Tev šķiet ideāli! Piestiprini striķi ar bumbiņu tieši virs auto stikla (pa vidu), tā lai bumba saskaras ar stiklu. Nākamreiz, kad parkosies garāžā, Tu varēsi ideāli noparkoties, vadoties pēc tā, lai bumbiņa atrodas auto stikla vidū. Tiklīdz bumbiņa atdursies pret stiklu, tā zini, ka ir īstais brīdis apstādināt auto!

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...