Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Svarīgi! Rīgā slēgts Prāgas ielas tunelis pie autoostas un mainīta sabiedriskā transporta satiksme

Slēgts tunelis, Image by Olga Efimkina from Pixabay

No 6. līdz 19. jūnijam satiksmei būs slēgts Prāgas ielas tunelis un iela, posmā no 13.janvāra ielas līdz Rīgas starptautiskajai autoostai (Prāgas ielā 1), tā ziņo “Rīgas Autoosta”.

Tiek turpināti Rail Baltica projektā paredzētie Centrālā multimodālā mezgla viadukta būvniecības darbi un to laikā ir plānots veikt Prāgas un Dzirnavu ielas pārvadu daļēju demontāžu, saglabājot netraucētu esošo vilcienu satiksmi.

No 6. līdz 19. jūnijam satiksmei būs slēgts Prāgas ielas tunelis un iela, posmā no 13.janvāra ielas līdz Rīgas starptautiskajai autoostai (Prāgas ielā 1). Gājējiem Prāgas ielas tunelis būs slēgts četras dienas no 6. līdz 9. jūnijam. Gājēju un satiksmes plūsmas šajā laikā tiks organizētas pa 13. janvāra un Maskavas ielām, kā arī caur Rīgas Centrāltirgu un pa Gogoļa ielu.

Lai nodrošinātu gājējiem un transportam drošu pārvietošanos, demontāžas darbu laikā ir plānoti pārvietošanās un braukšanas ierobežojumi slēgtajā tunelī zem pārvada. Par izmaiņām pilsētvidē informēs izvietotās norādes un ceļazīmes. Iedzīvotāji un pilsētas viesi tiek aicināti sekot līdzi norādēm un jau savlaicīgi ieplānot laiku un ērtāko pārvietošanās maršrutu, lai nokļūtu izvēlētajā galamērķī.

Savukārt SIA “Rīgas satiksme” informē, ka dzelzceļa pārvadu Prāgas un Dzirnavu ielā demontāžas darbu laikā no šodienas noteiktas būtiskas izmaiņas Rīgas sabiedriskā transporta satiksmē. Darbu laikā tiks veiktas izmaiņas 1., 2., 5., 7. un 10.tramvaja maršrutā, 1., 4., 5., 6., 7., 9., 10., 12., 18., 23., 25., 26., 32., 39., 43., 54., un 55.autobusa maršrutā, kā arī 13.trolejbusa maršrutā. Izmaiņas plānotas attiecīgo sabiedriskā transporta līdzekļu kustībā un apkalpoto pieturvietu izvietojumā.

Būvniecības darbu dēļ minēto maršrutu tramvaji nebrauks ierasto loku gar Centrāltirgu, un pieturas, kas atrodas šajā maršruta posmā, tiks slēgtas. Savukārt autobusi, kas šķērso sliežu ceļus pa Dzirnavu ielas tuneli, brauks līdz tunelim Gogoļa ielā un tad atgriezīsies ierastajā maršrutā.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...