Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Tālruņu numuri rīdziniekiem emocionāli grūto brīžu atbalstam

Seniors sarunājas pa mobilo tālruni, foto - Thomas de Luze, Unsplash

Emocionālais atbalsts

Satraukums, apjukums, bailes vai dusmas nedod mieru un nav ar ko aprunāties? Šādos brīžos, kad nav iespējama saruna ar līdzcilvēkiem, Rīgas domes Labklājības departaments atgādina, emocionālu atbalstu pieaugušie var gūt, zvanot krīžu un konsultāciju centram “Skalbes” pa diennakts krīzes tālruņiem 67222922 vai 27722292.

Atbalsts senioriem

Jo īpaši senioriem šīs krīzes laikā grūtības sagādā trauksmes sajūta un neziņa, kā arī bailes par Cocid-19 un tā ierobežojumiem, kuru dēļ seniori spiesti izolēties vēl vairāk.

Senioru zvanu centrs darbojas katru darba dienu - no plkst. 10.00 līdz 14.00. Rīgas seniori laipni aicināti zvanīt pa tālruņa numuriem 20224913, 25643438 un 29438355. Lai senioriem nenāktos zvanam tērēt savus līdzekļus, viņiem tiek piedāvāta iespēja atzvanīt.

Uz senioru telefona zvaniem atbild citi brīvprātīgie seniori. Ikdienā viņi sniedz praktisku informāciju par Rīgas pašvaldības iestāžu darbalaikiem vai šo iestāžu tālruņa numuriem. Brīvprātīgie seniori ar savu pretimnākošo sirsnību ir būtisks emocionāls atbalsts brīžos, kad senioram nav neviens, ar ko parunāt.

Rīgas domes Labklājības departaments aicina visus dalīties ar informāciju par biedrības “Skalbes” diennakts krīzes tālruni, Senioru zvanu centru un būt atsaucīgiem, ja ir zināms kāds, kam šī informācija varētu būt noderīga un palīdzēt emocionāli grūtā brīdī.

Sev neskaidro informāciju par sociālo atbalstu galvaspilsētā darba dienās var uzzināt, zvanot pa Rīgas domes Labklājības departamenta bezmaksas informatīvo tālruni 80005055, ārpus darba laika darbojas balss pastkastīte.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...