Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Teologs Gatis Līdums: veidot attiecības ir viena no lielākajām mākslām

Gumanitāro zinātņu doktors, teologs Gatis Līdums, ekrānuzņēmums

Gumanitāro zinātņu doktors, teologs Gatis Līdums, ekrānuzņēmums

Saskaņa ir dejošana vienā ritmā pie mūzikas, kas abiem patīk un par to vienojušies abi, saka humanitāro zinātņu doktors, teologs Gatis Līdums, komentējot divu cilvēku attiecības.

Veidot attiecības tā ir viena no lielākajām mākslām, tur ir zināmi principi, likumsakarības, kuras ir jāzina un pie tām ir jāpieiet ļoti atbildīgi, skaidro Līdums.

Ikdienas dzirkstelei ir jāatstāj vieta, cilvēkiem, kuriem nav šī ikdienas dzirkstele - jāatrod tai laiks, telpa un vieta. Jākopj tas orgāns, kas atrodas pa vidu abām ausīm, saka humanitāro zinātņu doktors, teologs Gatis Līdums un piebilst, ka lielākā kļūda mūsdienu seksualitātes tvērumā ir tas, ka ar seksualitāti cilvēki saprot - runāšanu zem jostas vietas. Tā ir tikai daļa no seksualitātes, saka Līdums un piebilst, ka seksualitāte dzīvo starp ausīm - tās ir domas, tā ir romantika, tās ir dažādas spēles, tie ir dažādi gudri gājieni kā mēs varam kļūt interesanti savam otram cilvēkam.

Viens no mītiem ir, kad attiecības notiek pašas no sevis, skaidro Gatis Līdums un piebilst, ka nekas nenotiek pats no sevis - pati no sevis notiek tikai novecošana un degradācija. Viss, kas ir jauks un foršs - tas ir jāveido, uzsver humanitāro zinātņu doktors, teologs Gatis Līdums.

Vairāk lasi:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...