Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Tet+ straumēs pasaules labākās filmas un seriālus no Sony

Filmu straumēšana Tet+ Attēls: pexels.com

Latvijas tehnoloģiju uzņēmums SIA Tet, telesakaru un informācijas tehnoloģiju uzņēmumi AB Telia Lietuva un AS Telia Eesti noslēgušas kopēju vairāku gadu sadarbības vienošanos ar filmu studiju Sony Pictures Motion Picture Group. Vienošanās paredz tiesības straumēšanas platformā Tet+ izrādīt izcilas pasaules labāko režisoru filmas, kas vēl tikai nesen bija redzamas uz lielā ekrāna, tostarp par Zirnekļcilvēku, Venomu un Trusīti Pēterīti, kā arī jaunākos un skatītāju ļoti gaidītos seriālus.

“Nepārtraukti radām arvien jaunas iespējas, kā skatītājiem nodrošināt unikālu kino skatīšanās pieredzi. Esam gandarīti būt par vieniem no pirmajiem Sony partneriem Baltijā, kas sniegs mums iespēju skatītājiem nodrošināt vēl plašāku klāstu ar šī brīža top filmām un seriāliem,” saka Tet izklaides pakalpojumu direktore Inga Alika-Stroda.

Svaigākie kino pasaules jaunumi supervaroņu filmas “Venoms: Būs slaktiņš” (“Venom 2: Let There Be Carnage”), “Zirnekļcilvēks: Mājupceļa nav” (“Spider-Man: No Way Home”), “Zirnekļcilvēks: Tālu no mājām” (“Spider-Man: Far From Home”), “Džumandži: nākamais līmenis” (“Jumanji: Next Level”), “Vīri melnā: Globālie draudi” (“Man in Black: International”), zinātniskās fantastikas piedzīvojumu filma “Spoku mednieki: Viņa pusē” (“Ghostbusters: Afterlife”), psiholoģiskais trilleris “Izlaušanās spēle 2: Izejas nav” (“Escape Room 2: No Way Out”), asa sižeta komēdija “Sliktie puiši uz mūžu” (“Bad Boys For Life”), video spēlē balstītā “Monstru medniece” (“Monster Hunter”), oskarotā romantiskā drāma “Mazās sievietes” (“Little Women”) un vēl daudzas citas filmas oriģinālvalodā un ierunātas latviešu valodā jau šajā vasarā būs pieejamas Tet+.

Daļa pasaules jaunāko Sony seriālu, kas jau prezentēti Losandželosā un šajā rudenī tiks izrādīti ASV un Eiropā, drīz pēc to pirmizrādēm būs pieejami arī Tet+ skatītājiem. Piemēram, “A Very British Scandal”. Tāpat būs iespēja sekot līdzi notikumiem jau iemīļotajiem un zināmiem seriāliem “Labais ārsts” (“The Good Doctor”), “Kopiena” (“Community”), “Zaudējumi” (“Damages”).

Ar pasaules satura jaunumiem varēsim iepazīstināt arī bērnus un jauniešus, piedāvājot šai auditorijai interesējošas filmas. Jau drīzumā varēs skatīties “Trusītis Pēterītis 2: Mazais bēglis (Peter Rabbit 2: The Runaway) un “Dusmīgie putni. Filma 2” (The Angry Birds Movie 2).


[1] Līgums noslēgts ar Amerikas filmu ražošanas studiju Columbia Pictures Corporation, kas pieder Sony Pictures Motion Picture Group un ir viens no pieciem Sony konglomerāta meitasuzņēmumiem

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...