Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"The Hobos" kopā ar Ralfu Eilandu iedzied jaunu dziesmu

"The Hobos" un Ralfs Eilands, attēls no Youtube video

"The Hobos" un Ralfs Eilands, attēls no Youtube video

1999. gada janvārī dibinātā latviešu mūzikas grupa "The Hobos" kopā ar 1993. gadā dzimušo mūziķi Ralfu Eilandu ir radījuši kopīgu dziesmu "Sober Sky" un tas vēl nav viss. Šī gada vasarā mūzikas apvienība sniegs arī trīs koncertus - Liepājā, Rīgā un Cēsīs. Tajos dzirdēsim grupas "The Hobos" populārākos skaņdarbus, kā arī pāris jaunas kompozīcijas. Biļetes iespējams iegādāties aula.lv.

Ralfs Eilands arī norāda, ka "The Hobos" ir viņa visu laiku iecienītākā Latvijas grupa, tāpēc viņš ar lielu godu ir piekritis atsaukties grupas piedāvājumam sadarboties.

https://www.instagram.com/p/Cd4-ceLMUww/?utm_source=ig_web_copy_link

Dziesmas "Sober Sky" mūzikas un teksta autors ir grupas dalībnieks Rolands Balodis-Ūdris jeb Ūdrītis, norādīts diena.lv. Atgādinām, ka grupas solistu Rolandu Balodi-Ūdri 2016. gada 17. janvārī Rīgā notrieca automašīna un viņš smagā stāvoklī tika nogādāts slimnīcā. Ārstēšanai tika ziedoti līdzekļi, bet negadījums radīja smagas sekas un tagad viņa ikdiena ir pilnīgi citādāka. Zemāk video par to stāsta viņa sieva Ilona Balode-Ūdre.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...