Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

TOP 5 Nedēļas svarīgāko notikumu apkopojums

Andris Kivičs, Liene Kiviča, ekrānšāviņš no "Baudīt dzīvi" mūzikas video

Andris Kivičs, Liene Kiviča, ekrānšāviņš no "Baudīt dzīvi" mūzikas video

Katras nedēļas nogales noslēgumā 1188 Izklaides sadaļā meklē pēdējo septiņu dienu Latvijas šovbiznesa svarīgāko notikumu TOP 5. Strīdi, mīlestības apliecinājumi, izmisums, dzīres un atzīšanās - viss vienuviet.

Andrim jauna dziesma par Lieni. Ar jauno dziesmu "Baudīt dzīvi" Andris Kivičs šajā karstajā vasarā aicina novērtēt laiku, kas mums ir dots: "Novērtēt lietas, ko nav iespējams nopirkt par naudu. Izbaudīt it kā pavisam vienkāršas un mazas lietas mūsu dzīvē, ļaujot tajā ienākt mīlestībai, priekam un gaišumam. Pavisam dzīvi iespējams izbaudīt tikai tad, ja neesi atkarīgs no citu viedokļiem, domām, norādēm un padomiem, kā tev būtu jādzīvo. Baudīt dzīvi nozīmē dzīvot tā, kā vēlies tu, nevis tā, kā to vēlas citi."

https://www.instagram.com/p/CRRKJugJZBS/

Nakts karalienes jaunā frizūra. Šarmantā dziedātāja Samanta Tīna nekad nestāv uz vietas un vienmēr ir kustībā - tikpat ātri mēdz mainīties arī viņas vizuālais izskats. Šovasar zvaigzne nolēmusi atbrīvoties no garajām bizītēm, iemainot tās pret īsām čirkām. "Pāstāvēs, kas mainīsies. Kad Tev pēdējo reizi bija šādi mati? Kad Tu pēdējo reizi uzdrīkstējies izskatīties neierasti sev? Pamēğini un uzdrošinies! Ir jautri!" sava vizuālā tēla izmaiņas komentē slavenība, protams, publiskojot foto ar jauno frizūru.

https://www.instagram.com/p/CRUQFEXnd11/

Rozā brilles. Katrīne Sauliete ir aizņemta darbos un jau teju divas nedēļas nav satikusi savu mīļoto vīrieti, pilotu Pēteri Vasiļevski. Sociālajos tīklos daiļā blondīne atklāja, ka viņai ir neticami grūti nebūt fiziski kopā ar savu otro pusīti, bet, par laimi, mūsdienās vismaz iespējams sazināties jebkurā laikā: "Mēs Pēteri katru dienu vairākas reizes sazvanamies video zvanā un pirms miedziņa tas jau kā rituāls, ka noteikti jāredz vienam otrs. Labi, ka mūsdienās ir tik daudz tehnoloģiju, ka nemaz neizjūti tik lielas skumjas, jo redzi katru dienu otru, bet tomēr dikti, dikti pietrūkst otra pieskāriens, smarža un ka var vienkārši ieritināties azotē.

https://www.instagram.com/p/COinnQZAmYV/

Ceriņu otrā bērniņa dzimums. 2019. gadā pasaulē nāca TV personību Leldes un Aivja Ceriņu pirmā atvase - meitiņa Adele. Šogad pāris savā ģimenē sagaidīs savu otro bērniņu. Māmiņa sociālajos tīklos atklāja, kāds ir viņu otrās atvases dzimums: "Gaidāmā bērniņa dzimums ir viena no tēmām, kas visvairāk interesē apkārtējos. Un man tiešām gribas jautāt - kāpēc? Jo galvenais taču ir fakts, ka bērniņš ir vesels un pati mamma jūtas labi! Gaidot Adelīti, es dzirdēju visus iespējamos ticējumus par mammas pazudušo skaistumu un vēdera formu, kas noteikti liecina par vienu vai otru."

https://www.instagram.com/p/CRY7UT0piks/

Latvieši var! Rēzeknietis Ainārs Olūtnieks pirms vairākiem gadiem vienkārši sāka zīmēt uz bildēm balstītas kaķu karikatūras. Tagad viņa sociālā tīkla "Instagram" kontam @dailypurrr ir vairāk nekā puse miljona sekotāju. "Šajā mēnesi, 26. datumā atzīmēšu @dailypurrr nu jau ceturto dzimšanas dienu. To es skaitu tieši no pirmā zīmējuma publicēšanas dienas," 1188.lv lasītājiem stāsta mākslinieks.

https://www.instagram.com/p/CRd_ZdnBtxP/

Vairāk par savām mīļākajām slavenībām meklē arī 1188 Play!

Tev varētu patikt arī šie raksti:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...