Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

TOP 5 Nedēļas svarīgāko notikumu apkopojums

Olga Kambala, "STV Pirmā" šova "Slavenības. Bez filtra" publicitātes foto

Olga Kambala, "STV Pirmā" šova "Slavenības. Bez filtra" publicitātes foto

Turpmāk katras nedēļas nogales noslēgumā 1188 Izklaides sadaļā meklē pēdējo septiņu dienu Latvijas izklaides pasaules svarīgāko notikumu TOP 5. Strīdi, mīlestības apliecinājumi, izmisums, dzīres un atzīšanās - viss vienuviet.

Tēriņi - 10 tūkstoši mēnesī?! Uz jautājumu par to, cik mēnesī izmaksā viņas luksusa dzīve - treniņi, vaksācija, drēbes, kosmētika, manikīrs, pedikīrs, plastiskā ķirurģija, īres dzīvoklis klusajā centrā - Olga atbildēja, ka pašam minimumam vajagot ap desmit tūkstošiem. Tāpat trīs bērnu māmiņa atklāja, ka pirms gada bija absolūti pret kopīgiem bērniem ar Kasparu, taču tagad apsver šo jautājumu - iespējams, pēc pieciem gadiem? Jau ir padomā arī vārdiņš - Kosmoss.

Sabojātie svētki. Bindru - Blumenauu ģimene no Jelgavas šīs vasaras noslēgumā svinēja Agritas apaļo jubileju - 40. dzimšanas dienu. Viņa 1188.lv lasītājiem atklāj, ka īpašo dienu sāka ar manikīru un sevis lutināšanu. Tam sekoja draudzeņu un vecāku apciemojums. Ģimene pēcāk devusies svētku vakariņās - Agritai ticis pieteikts, ka vajag sarkanu kleitu, taču viss pārējais turēts noslēpumā. Viņa pauž sajūsmu par kolēģu sirsnību, uzdāvinot milzīgu sarkanu rožu pušķi. Taču ne viss jubilejā plānotais izdevies, kā gribas: "Bija kā bija, varēja būt labāk, tāpēc, ka ne viss gāja pēc plāna un kāds to dikti stipri spēja sabojāt. Ko tur slēpt? Tāpat viss būs redzams jaunajā "Ģimene burkā" sezonā. Vīrs sabojāja visu, ko varēja sabojāt. Bija tā, ka Jānis kopā ar manām kolēģēm un meitu organizēja man pārsteiguma ballīti, bet viņa plānus neakceptēja. Mana dzimšanas diena kļuva par atspēlēšanos. Viņš darīja visu, lai iespītētu, bet tā rezultātā man visu sačakarēja," intervijā ar 1188.lv stāsta Agrita.

"Četri uz koferiem" jaunā sezona nāk ar piedzīvojumiem. Viesojoties Grieķijā ar šovu "Četri uz koferiem", influencerei Laurai Ķīsei jeb Laurlācim laiska pelde Vidusjūrā beidzās ar matiem saujā un ūdenī peldošām skropstām. "Kurš būtu domājis, ka iet peldēties ar pilnu seju kosmētikas un pieliktiem matiem, kuri paliek slapji un smagi, īsti nevar. Ūdens nebija izteikti tirkīza krāsā, bet tas bija vistirkīzākais ūdens, kurā es esmu bijusi. Nenormāli forši, nereāli sāļš ūdens," saka daiļava.

Jauns sākums kā ceļojumu blogeriem. "Uz Grieķiju mēs dodamies nevis lai atpūstos, bet strādātu. Mēs kļūstam palēnām par ceļojumu blogeriem. Mēs tagad būsim blogeri, kuri ceļos pa visu pasauli un visu rādīs. Mūsu "Instagram" profiliem ilgu laiku jau sekoja ceļojumu aģentūras direktore no Lietuvas un viņai ļoti, ļoti patika tas saturs un veids, kā atspoguļojam mūsu ceļojumus. Viņai likās, ka mēs varētu būt tas pāris, geju pāris, kurš tad parāda cilvēkiem, kā viss izskatās, kādas ir viesnīcas, iespējas un ekskursijas," par jaunajiem izaicinājumiem savā un vīra dzīvē stāsta Kaspars Blūms-Blūmanis Miņins jeb Kašers.

Vai šķiršanās? Lai gan dzejniece Magone vēl vasarā 1188.lv stāstīja, ka viņai ar vīru Žani ir labas attiecības, jaunajā "Slavenības. Bez filtra" sezonā atklājas kas cits - dzīvesbiedrs pārmet mājas un bērnu nekopšanu, kā arī vairs nevēlas, lai viņa patur uzvārdu Šutoviene. "Žanītis, redzi kā, ar mums vairs tā kā nebiedrojās. Esot es par apkaunojumu viņam. Jā, es vairs neesmu gana laba. Viņa vārdu nelietīgi valkāju, šitā mums iet. Pavēlēja Šutoviene izdzēst no visiem saviem datiem ārā. Es apkaunojot dzimtu, ķipa," stāsta pašmāju TV personība.

Vairāk meklē 1188 Play un 1188 Izklaide sadaļā! Uzklikšķini arī uz šī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...