Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

TOP 5 Nedēļas svarīgāko notikumu apkopojums

Jānis Bindrs Blumenauu, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Jānis Bindrs Blumenauu, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Turpmāk katras nedēļas nogales noslēgumā 1188 Izklaides sadaļā meklē pēdējo septiņu dienu Latvijas izklaides pasaules svarīgāko notikumu TOP 5. Strīdi, mīlestības apliecinājumi, izmisums, dzīres un atzīšanās - viss vienuviet.

Šķiršanās "Ģimene burkā" - Jānis paziņo, ka pamet Agritu. Bindru - Blumenauu laulībā ir iestājusies krīze. Pirms sievas Agritas došanās darba ceļojumā uz Dubaiju, laulātie pamatīgi sastrīdējās par vīra ikdienas alkohola patēriņu, jo nu jau viņš dzer katru nedēļas dienu. Jānis tajā nesaskatīja nekādu problēmu, un tā vietā cēla priekšā mīļotajai viņas trūkumus, piemēram, "piļīšanu". Tāpat vīrs bija neapmierināts ar to, ka netiek ņemts līdzi uz Dubaiju, kaut arī Agrita norādīja, ka nevienai citai nebūs līdzi otrā pusīte. Sievai atgriežoties no ceļojuma, viņš savu bērnu māti sagaidīja ar paziņojumu, ka pamet viņu.

https://www.instagram.com/p/CTvFgg7M3hx/

Magone paziņo, ka mājās cieš no emocionālās vardarbības. Dzejniece un TV personība Magone Šutoviene vairs nespēj klusēt un nākusi klajā ar skaudru stāstu par dzīvesbiedra emocionālo vardarbību un pat draudiem "dot pa muti". Ģimenes strīdā iejaucās arī policija, kura, izvērtējot notikušā apstākļus un Magones pierādījumus - strīda ierakstu - liedza Žanim uz noteiktu laiku tuvoties sievai. Magones atklātība raisījusi plašu rezonansi sabiedrībā un viedokļu sadursmi - vieni steidz atbalstīt viņu par drosmi iestāties pret vardarbību attiecībās, kamēr citi norāda, ka dzejniece pati vien vainīga, ka viss nonācis tik tālu.

Žanna Dubska iedzeļ Laurlācim. "Četri uz koferiem" pienākusi influenceres Laurlāča kārta izklaidēt pārējos ceļotājus Itālijas pilsētā Neapolē, taču viņas plānus jau no paša rīta izjauc populārā stiliste Žanna Dubska, kura pamatīgi čammājas un teju stundu meklē divas pazudušas saulesbrilles. Stila ekspertei pat radušās aizdomas, tieši kurš tās piesavinājies, taču dāma garnadža vārdu neatklāj. Uz Laurlāča jautājumu par to, vai Dubska, iespējams, var iztikt bez tām, uzliekot savām parastajām brillēm virsū saulesbrilles, Žanna strikti norāda, ka tās ir īpaši viņai pielāgotas saules brilles un steidz aizrādīt - kamēr pārējie gaida uz viņu, varēja jau ķerties pie dzīvokļa sakārtošanas promiešanai.

https://www.instagram.com/p/CUqG36-MJrv/

"Mīla kemperī": Rūdolfs+Alise? Dalībniekiem nokļūstot Polijas galvaspilsētā Varšavā un izturot pārbaudījumus, atkal pienāca laiks izbalsošanai. Pirmie divi savus partnerus tālākam ceļam varēja izvēlēties Dāvids un Toms, kuri bija ieguvuši vienādu punktu skaitu ēst gatavošanas izaicinājumā. Abi puiši izvēlējās meitenes, ar kurām jau bija pārī - Elīnu un Elīzu. Arī otrās vietas ieguvējs Normunds izvēlējās palikt kopā ar līdzšinējo ceļojumu partneri Megiju. Rūdolfs, gaidot trešās vietas ieguvēja nosaukšanu, sāka pamatīgi nervozēt, jo ļoti nevēlējās, lai kāds cits izvēlas viņa sirdsdāmu, dziedātāju Alisi Haijimu.

https://www.instagram.com/p/CSlm-UPA5U3/

Kambalas saiet ragos par Olgas "slikto" gaumi. Olga un Kaspars Kambalas pēc kāzām vēl aizvien turpina iekārtot savu jauno mājas izmēra dzīvokli Rīgas klusajā centrā - sievai radās lieliska ideja kādā dienā aizbraukt uz galvaspilsētā populāru lietotu mēbeļu veikalu. Lai gan Kambalam ir ļoti daudz draugu, kas pērk gan mēbeles, gan drēbes lietotu preču veikalos, izrādās, ka personīgi viņam tas galīgi neiet pie sirds. Abu viedokļu nesakritība un strīds par mīļotās gaumi atkal noveda pat līdz tam, ka Olga apraudājās.

https://www.instagram.com/p/CUVErhVMm1y/

Vairāk meklē 1188 Play un 1188 Izklaide sadaļā! Uzklikšķini arī uz šī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...