Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uģis Kuģis beidzot tiek pie autovadītāja apliecības

Uģis Kuģis, 1188 Play ekrānšāviņš

Uģis Kuģis, 1188 Play ekrānšāviņš

Latvijas zināmākais krišnaīts un raidījuma “Ģimene burkā” varonis Uģis Kuģis šoreiz mājup steidzas priecīgi satraukts – kāds ilgi gaidīts notikums beidzot ir klāt! Uģis Kuģis ir veiksmīgi nokārtojis auto vadīšanas eksāmenu un kļuvis par pilnvērtīgu auto vadītāju.

Ģimenei tas nozīmē daudz, un šādu notikumu vajag arī pienācīgi atzīmēt, tāpēc no skapja augstākajiem plauktiem tiek vilkta ārā īpaša vīna pudele. Nē, satraukumam nav pamata – krišnaītu ģimene nav pievērsusies alkohola lietošanai, ingvera vīns ir bezalkoholisks.

Ne bez Krišnas svētības un palīdzības tik veiksmīgi viss eksāmenā izdevās, tāpēc viņam un arī visiem pārējiem šoferu apmācību procesā iesaistītajiem tiek sarīkots īpašs, no malas skatoties varbūt mazliet amizants, pateicības rituāls. Nu tikai atliek vien klusu pačukstēt dievībai – ja nu gadījumā viņam labpatiktos atsūtīt arī pašu automašīnu, ģimene būtu ļoti pateicīga.

Skatieties arī:

Uģis Kuģis izgāžas autovadīšanas eksāmenā

Uģa Kuģa ģimene kaļ plānus, kā pārlaist finansiāli grūto ziemu

Uģis Kuģis ģimenei nopircis biļetes un Indiju


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...