Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uģis Kuģis: Man totāli pietrūka tēva uzmanības

Krišnaīts Uģis Kuģis un Tamals, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Krišnaīts Uģis Kuģis un Tamals, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

2019. gadā vēdiskais filozofs, attiecību konsultants un krišnaīts Uģis Kuģis ar sievu Lindu kļuva par vecākiem abu pirmdzimtajam, kuram tika dots vārds Krišna Tamals. Kopš kļūšanas par tēvu vīrietis ir aizdomājies par bērnu audzināšanu, kā arī pats savu bērnību, un nonācis pie svarīga secinājuma par pagātni: "Man totāli pietrūka tēva uzmanības, klātesamības un tas, ka kaut ko darām kopā - manā atmiņā nav tādu failu. Ir kaut kādi atsevišķi momenti, bet to nav daudz. Es teiktu, ka mirkļi, kad smejamies kopā, vandāmies, apskaujamies - tādu īsti nav."

"Viņš vienmēr ievēroja tādu kā distanci. Bet tas arī bija interesanti. Es tagad domāju atpakaļ un analizēju - viņš bija superīgs tētis, bet tas man tā kā tas pietrūka," atklāja Uģis. Krišnaīts cenšas Tamalam sagādāt jautru bērnību, kurā būtu šīs atmiņas, kuras pašam trūkst: "Es gribu, lai viņam ir, ko atcerēties. [..] Es esmu pieskaitāms pie tiem tēviem, kas būs blakus, vienmēr pasniegs roku, kad viņš būs nokritis, vienmēr atbalstīs lietās, bet ļaus normas robežās pašam visu ko piedzīvot - es viņam noteikti ļauju darīt vairāk kā sieva."

Kuģa mīļotā stāsta: "Man dažkārt liekas, ka viņš pret dēlu varētu būt arī maigāks un jaukāks, bet šajā ziņā nav tāda viennozīmīga pareizā atbilde. Kad viņi abi ir kopā, esmu ievērojusi, ka tas noskaņojums ir citādāks. Arī Tamals ir citādāks. Lai arī viņš ir maziņš, tur jau tāpat ir kaut kas jūtams." Zemāk skaties 1188 Play video, kurā iemūžināta Uģa un Tamala kopīgā diena, spēlējoties tā saucamajā "maskačkā".

Uzkliķšķini arī uz šī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...