Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uģis Kuģis palīdz ticības brālim no Krievijas

Uģis Kuģis, 1188 Play ekrānšāviņš

Uģis Kuģis, 1188 Play ekrānšāviņš

Draudīgie notikumi kaimiņvalstī un karš Ukrainā nu ir pienākuši pavisam tuvu krišnaīta Uģa Kuģa ģimenei – viņi dod naktsmājas, sirds siltumu un ceļamaizi ticības brālim no Krievijas, kurš, baidoties no mobilizācijas, pametis mājas, sievu un bērnu un caur Rīgu dodas pie krustmātes uz Vāciju.

Klausoties bēgļa piedzīvotajā, Uģis aizdomājas par savu rīcību līdzīgā situācijā. Savās pārdomās viņš dalās arī ar raidījuma “Ģimene burkā” skatītājiem.

“Krievijā ir ļoti daudz krišnaītu, un vairums no viņiem neatbalsta karu Ukrainā. Mēs vispār esam pret jebkādu karu. Tas ir šausmīgi, ja cilvēks savā valstī nevar būt brīvs – nevar paust savus uzskatus, nevar pamest valsti. Es pat negribu domāt, kā būtu, ja man tagad tā vajadzētu visu pamest, ar to, kas ietilpst divās nelielās somās. Šādas situācijas liek aizdomāties arī par vērtībām. Cik nenozīmīgas ir materiālās lietas. Ka, piemēram, mājai Mārupē vairs nav nekādas nozīmes .. Nozīme ir tam, ka tev ir ģimene, draugi, kas gatavi atbalstīt, ka pats esi pietiekami organizēts un apķērīgs.”

Skatieties arī:

Uģis Kuģis beidzot ieguvis autovadītāja tiesības

Uģa Kuģa ģimene plāno, kā pārlaist gaidāmo ziemu

Lindas vecmāmiņa pirmo reizi satiek jaunāko mazmazdēlu


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...