Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uģis Kuģis uz Indiju vedīs arī ticības brāļa pelnus

Uģis Kuģis, 1188 Play ekrānšāviņš

Uģis Kuģis, 1188 Play ekrānšāviņš

Tuvojoties sen gaidītajam Indijas ceļojumam, vienlaikus ar ilgām beidzot spert kāju uz svētās zemes ar katru dienu pieaug arī Uģa Kuģa satraukums. Rūpēs par visas ģimenes veselību sagādāts ievērojams daudzums visdažādāko medikamentu, kas aizņems ievērojamu daļu no atvēlētās bagāžas. Ģimenei līdzi ceļos arī kāds pavisam neparasts sūtījums – sainītis ar aizsaulē aizgājuša ticības brāļa pelniem.

Cilvēkiem no malas varbūt izklausās baisi, bet, kā paskaidro Uģis raidījumā “Ģimene burkā”, saskaņā ar krišnaītu tradīcijām šādā rīcībā nav nekā neparasta. Kopienā pastāv vienošanās, ka tam, kurš dodas uz Indiju, līdzi jāņem arī kāda ticības brāļa vai māsas, kuri izteikuši vēlmi tikt apbedītiem svētajā zemē, mirstīgās atliekas. Uģis Kuģis nav izņēmums – viņš šādi aizvedis “pie Krišnas” jau vismaz desmit cilvēku pelnus, un arī šoreiz tie tiks izkaisīti svētajā Jamunas upē.

Ja vēlaties tuvāk uzzināt, kā norit Uģa Kuģa ģimenes priecīga satraukuma pilnā gatavošanās ceļojumam, ielūkojieties šajā video!

Skatieties arī:

Uģis Kuģis paziņo par plāniem pārziemot Indijā

Uģis Kuģis iegādājas medikamentus Indijas ceļojumam

Kuģa ģimenes ceļojumu plānus apdraud rudens slimošanas


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...