Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Una Ulme gatavojas trešajām kāzām

Una Ulme, 1188 Pay ekrānšāviņš

Una Ulme, 1188 Pay ekrānšāviņš

Televīzijas personība un grāmatas “Skaistumam nav gadu” autore Una Ulme uzskata, ka mūsdienās nav nekādu iemeslu, kāpēc lai sieviete nebūtu tā, kura pirmā uzrunā vīrieti un attiecībās ieņem vadošā virzītājspēka lomu. Kā viņa to realizējusi pati savā dzīvē, Una atklāj sarunu šovā “Kad viņas satiekas”, kur padalās arī ar vienu otru sievišķīgu viltību.

“Kad mēs ar Gaiti draudzējāmies kādus sešus mēnešus, man beidzās īres līguma termiņš, un es pie sevis izdomāju, ka nesākšu nemaz pagarināt, bet teicu savam vīrietim – klau, var, es kādu laiku padzīvošu pie tevis? Tā nu es tiku pie dzīvokļa atslēgas, un esmu tur jau vairāk kā desmit gadus.”

Bildinājusi Gaiti pati Una gluži vis nav, taču tā, kura iesāk sarunas par kāzām, patiešām bijusi viņa. Sākumā kā joku, kas nu ir kļuvis par īstenību – kāzu datums vēl neesot noteikts, taču pāra nolūki ir nopietni.

“Jā, man ir svarīgi apprecēties, arī pēc tik daudz kopā nodzīvotiem gadiem, jo es uzskatu, ka vīrietim tomēr ir jāuzņemas kaut kāda atbildība” – savas izvēles motīvus paskaidro Una, kurai šīs būs jau trešās laulības.

Vai skaistuma visos vecumos popularizētāja iecerējusi arī tradicionālo balto kleitu ? To uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Una Ulme - ja vēlas piesaistīt vīrieti, sievietei jātur sevi formā

Jānis Aišpurs Aiju Andrejevu romantiski bildinājis Itālijas kalnos

Dziedātāja Ieva Kerēvica pirmo reizi runā par jaunajām attiecībām


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...