Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Una Ulme par māmiņu kļuvusi 18 gadu vecumā

Una Ulme, 1188 Play ekrānšāviņš

Una Ulme, 1188 Play ekrānšāviņš

Ne visi zina, ka populārajai žurnālistei, blogerei un grāmatas “Skaistumam nav gadu” autorei Unai Ulmei no pirmajām attiecībām ir pieaudzis dēls. Par māmiņu Una kļuvusi ļoti agrā vecumā, knapi pabeigusi skolu.

“Viņš bija no tiem spicajiem Cēsu čaļiem, ar ādas jaku .. no tiem, kuriem meitenes līp apkārt, un es nopietni piestrādātu, lai “noceltu” viņu sev” – šķelmīgi smaidot, Unai šo noslēpumu atklāj sarunu šova “Kad viņas satiekas” skatītājiem. Attiecības bijušas skaistas, pāris pat apprecējies, taču brieduma trūkums darījis savu – dēliņam bijuši vien četri mēneši, kad kopdzīve pajuka un Una ar mazuli uz rokām atgriezās mammas mājās.

Bet te sākas tas interesantākais – ar visu mazo Reini apņēmīgā jauniete devās uz Rīgu studēt. “Varētu teikt, ka iestājos augstskolā par spīti mammai. Viņa jau priecīga nebija par manu agrīno grūtniecību, teica – nu viss, tu esi aprakusi visu savu dzīvi, visas iespējas. Un tad es gribēju pierādīt, ka tā nav! Man pat bija vienalga, kur iestāties, ko studēt, lai tik būtu augstskola. Iestājos pedagogos toreiz, jo tur mani uzņēma”.

Bet kā uz negaidīto ģimenes pieaugumu reaģēja Unas tētis un puiša ģimene, un kā ir būt vēl jaunai pieauguša dēla mammai, uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Una Ulme pošas trešajām kāzām

Unas Ulmes skaistuma noslēpumi

Una Ulme par konkurenci "līgavu tirgū"

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...