Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Upmaņu-Holšteinu ģimenes jampadracis

Upmaņu-Holšteinu ģimene, 1188 Play ekrānšāviņš

Upmaņu-Holšteinu ģimene, 1188 Play ekrānšāviņš

Trīs bērnu vecāki mūziķi Jānis Holšeins-Upmanis (Goran Gora) un Māra Upmane-Holšeine raidījumā “Māmiņu klubs” dalās ļoti interesantos novērojumos, kā katra bērna pasaulē ienākšanas stāsts ietekmē viņu tālāko dzīvi. Vecākā meitiņa Ronja piedzimusi par mēnesi par ātru, un, kā domā Māra, šāda – trausla, nobijusies, raudoša, it kā īsti negatava šai pasaulei bijusi arī turpmāk un zināmā mērā ir joprojām.

Toties dēliņš Ezra mammas puncī omulīgi nodzīvojis 42 nedēļas, un jau tūliņ pēc piedzimšanas bijis mierīgs un nosvērts. Ezra ir arī tas bērns, kurš vecākiem sagādājis vislielākos uztraukumus veselības problēmu sakarā – jau sākot ar to, ka viņam dzemdībās ap kaklu bija aptinusies nabas saite, līdz pat pagājušajā gadā pārciestajai leikēmijai. Vienlaikus Māra un Jānis atzīst, ka Ezra ir stiprākais no viņu bērniem, un, ja kādam bija izredzes šo slimību uzveikt, tad tieši viņam.

Pāra jaunākā atvase Hanna savukārt ienākusi ļoti drošā un dinemiskā vidē. Būdama trešais bērns, viņa dabūja gan daudz pārliecinātāku, mazāk stresainu mammu, gan arī māsas un brāļa kompāniju – visu to ģimenes “jampadraci”, kā vecāki mīlīgi dēvē savu ikdienas situāciju.

Kā jau radošiem cilvēkiem, ģimenes mājās nevalda perfekta kārtība un disciplīna. Bet vai maz vajag? Mūziķu pāra viedokli šajā jautājumā uzzināsit, noskatoties sižetu!

Skatieties arī:

Kā pēc pārciestās slimības klājas Māras Upmanes-Holšteines dēliņam ?

Lauris un Rūta Reiniki par brāļa un māsas attiecībām

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...