Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uponor Ecoflex VIP caurules – iespēja būtiski samazināt siltuma zudumus

Uponor Ecoflex VIP caurules,

Pēdējā gada laikā pasaule arvien skarbāk izjūt šokējoši straujā visu veidu energoresursu cenu kāpuma sekas, turklāt eksperti brīdina, ka šī tendence vēl nebūt nav sasniegusi augstāko punktu. Ar nepatīkami augstām siltumenerģijas izmaksām diemžēl būs jārēķinās arī turpmākajos gados, tādēļ nevar par augstu novērtēt jebkurus centienus ieviest maksimāli energoefektīvus risinājumus, kur vien tas iespējams.

Uponor Ecoflex VIP – unikāla jaunās paaudzes hibrīdkonstrukcija siltumtīkliem

Viens no šādiem nākotnes energoefektīvajiem risinājumiem ir Uponor Ecoflex VIP jaunais cauruļvadu standarts siltumapgādes tīkliem. Kā atzīst paši ražotāji, viens pasaules vadošajiem ūdensapgādes un apkures cauruļvadu sistēmu piegādātājiem Uponor Corporation, šī jaunākās paaudzes tehnoloģija nav evolūcija – tā ir īsta cauruļu revolūcija.

Uponor Ecoflex VIP sevī apvieno divas pieprasītākās īpašības rūpnieciski izolēto cauruļvadu sistēmu tirgū. Tam piemīt gan izcilas izolācijas īpašības, gan īpaši laba elastību, kuru nodrošina unikālā hibrīdkonstrukcija ar vakuuma izolācijas slāni (VIP). Šī tehnoloģija jau sevi pierādījusi tādās nozarēs kā veselības aprūpe, automobiļu būve un būvniecība. Šis slānis ir galvenais faktors siltuma zudumu un CO2 emisiju samazināšanā, tādā veidā palīdzot sasniegt ilgtspējības mērķus.

Pateicoties kompaktajam izolācijas materiālam, rūpnieciski izolētā caurule Uponor Ecoflex VIP apvieno sevī vairākas priekšrocības:

  • Ļoti zemi siltuma zudumi – viszemākā siltumvadītspējas koeficienta λ (lambda) vērtība, salīdzinājumā ar tirgū piedāvātajiem analogiem;
  • Cauruļu elastība un mazais diametrs samazina uzstādīšanas laiku un izmaksas
  • Produkts ir pieejams visā Eiropā

Visaugstākais siltumizolācijas līmenis

Ar izolācijas slāņa Lambda vērtību tikai 0,004 W/mK, Ecoflex VIP nodrošina labākos siltuma zudumu rādītājus mīksto putu izolācijas cauruļu tirgū. Siltumapgādes tīkli, kuros izmanto Ecoflex VIP caurules, iegūst līdz pat 60% mazākus siltuma zudumus salīdzinājumā ar mīksto putu izolētām caurulēm ar salīdzināmu ārējo diametru un līdz 38% salīdzinājumā ar vislabāk pārdotajiem cieto putuplasta izolētajiem izstrādājumiem.

Cauruļu unikālā hibrīdkonstrukcija samazina to ārējo diametru līdz pat 30%, salīdzinot ar parastajiem mīksto putu izolētajiem izstrādājumiem. Līdz ar to Ecoflex VIP caurules var ātrāk uzstādīt to zemā lieces rādiusa un ērtās apstrādes dēļ. Sistēmu uzstādītāji var ietaupīt līdz pat 20% no nepieciešamā uzstādīšanas laika, salīdzinot ar iepriekš izolētām cieto putu plastmasas caurulēm un vairāk nekā pusi, salīdzinot ar tērauda caurulēm.

Jauns centralizētās siltumapgādes standarts

Paredzams, ka Eiropas Savienība līdz 2050. gadam panāks oglekļa emisiju neitralitāti.

“Pilsētu siltumapgādi uzskata par vienu no svarīgākajiem veidiem, kā veicināt šī neto nulles mērķa sasniegšanu, vienlaikus samazinot ekspluatācijas izmaksas un uzturēšanu īpašuma lietotājiem”, apgalvo Ivars Vīksne, Uponor Latvia valdes loceklis. “Pēc intensīvas izpētes un produktu izstrādes kopā ar nozares ekspertiem izolācijas materiālu jomā mēs esam lepni ieviest Ecoflex VIP kā jaunu tehnoloģiju standartu vietējiem un centralizētās siltumapgādes tīkliem, kas veicinās globālus centienus ierobežot klimata pārmaiņas un sasniegt globālos ilgtspējas mērķus.”

Pateicoties izcilajām izolācijas īpašībām, Ecoflex VIP caurules ir energoefektīvākas nekā parasti izmantotās cauruļvadu sistēmas.

Ecoflex VIP Thermo caurules piemērotas siltumtīkliem, Ecoflex VIP Aqua caurules paredzētas siltā ūdens apgādes sistēmām, kam ir līdzvērtīgas izolācijas un elastības īpašības kā Ecoflex VIP Thermo.

1918. gadā Somijā dibinātais uzņēmums Uponor ir viens no pasaules vadošajiem ūdensapgādes un apkures cauruļvadu sistēmu, to produktu un risinājumu izstrādātājiem privātmājām, daudzdzīvokļu ēkām, birojiem un industriālām ēkām, kā arī dažādiem infrastruktūras projektiem. Uponor nodarbina aptuveni 3800 profesionāļu 26 valstīs Eiropā un Ziemeļamerikā. Uponor Latvijā ir pārstāvēts kopš 1993.gada.

Kontaktinformācija:

Uponor Latvia

Ganību dambis 7a, Rīga

www.uponor.com

www.facebook.com/uponorlatvia


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...