Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uzacu kopšana pēc mikropigmentācijas – kas jāievēro?

Uzacu mikropigmentācija, Photo by Cheda Stankovic from Pexels

Uzacu mikropigmentācija, Photo by Cheda Stankovic from Pexels

Uzacu mikropigmentācija ir viena no populārākajā permanentā grima metodēm, ko novērtē ļoti daudzas sievietes. Uzacis izskatās koptas, izceltas un pareizas formas. Pareiza uzacu kopšana pēc mikropigmentācijas ir ļoti būtiska. Lūk, kas jāievēro!

Krevelītes lobīšanās pēc uzacu mikropigmentācijas

Pēc permanentā grima procedūras dažu dienu laikā izveidosies neliela krevele, kas patstāvīgi noies 5-7 dienu laikā. Ļoti svarīgi ļaut tai noiet pašai, nevis lobīt vai plēst, pretējā gadījumā tajās vietās veidosies plankumi grima krāsā, kā arī var veidoties rētas.

Nedrīkst pieļaut, ka krevele samirkst! Ūdens nokļūšanas gadījumā nepieciešams izmantot vates kociņu, uzmanīgi noņemot ar to lieko mitrumu. Ja noticis kontakts ar tiešu ūdeni vai ziepēm, paņem tīrus un sausus vates diskus un uzmanīgi noslauki visu ūdeni, pēc tam ļauj krevelei nožūt.

Divas nedēļas pēc kreveles nolobīšanās, uzacu grims izskatīsies gaišāks, pēc 3-4 nedēļam pigments izlīdzināsies un pieņems vēlamo toni.

Ko uzklāt uz uzacīm pēc permanentā grima procedūras?

Permanentā grima kopšanai iesaka izmantot barojošu, dziedējošu krēmu 1-2 reizes dienā nedēļas garumā, bet pēc kreveles noiešanas var izmantot atjaunojošu krēmu, ko ieteiks speciālists.

Kas vēl jāievēro pēc mikropigmentācijas procedūras?

Uzacu sadzīšana parasti ilgst aptuveni nedēļu. Kamēr uzacis nav pilnībā sadzijušas, nedrīkst:

  • Kasīt apstrādāto vietu! Niezes mazināšanai var viegli papliķēt ādu. Dotās zonas pārmērīga sakasīšana dzīšanas periodā var izraisīt rētu veidošanos.
  • Apmeklēt solāriju un pakļaut seju tiešiem saules stariem.
  • Karsēties pirtī un saunā.
  • Veikt pīlingu.
  • Izmantot līdzekļus ar balināšanas efektu.
  • Nav ieteicams arī lietot dekoratīvo kosmētiku.

1 – 3 mēnešu laikā pēc permanentā grima procedūras veikšanas vajag veiktas korekciju. Jāņem vērā, ka atkārtotu tetovēšanu var veikt tikai tad, kad āda ir pilnībā sadzijusi un atjaunojusies.

Kur veikt permanento grimu uzacīm?

Mikropigmentācijas un kosmetoloģijas centrs Sky Beauty ar profesionālu aprīkojumu veic uzacu permanento grimu:

Matiņtehnika ar ieēnošanu, divkrāsu matiņtehnika var palīdzēt vizuāli atjaunot trūkstošos matiņus to dabiskajā augšanas virzienā, platumā, biezumā un krāsā, vizuāli pacelt uzacu lokus, mainīt uzacu formu, padarot to harmoniskāku.

Ieēnošanas tehnika piestāv gan jaunai, gan arī nobriedušai ādai, turklāt tās efekts labi saglabājas gan taukainam, gan kombinētam ādas tipam.

Pūdertehnika palīdz radīt ideālu uzacu ārējo izskatu ar maksimālu dabiskuma imitāciju. Viegli toņi, pakāpenisks krāsas ēnojums un forma bez stingrām līnijām padara pūdertehniku par patiešām unikālu.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...