Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uzņēmēji tiek aicināti piedalīties Tērbatas ielas iniciatīvā bez nomas maksas

Ielu tirdzniecība. Pexels.com

Ielu tirdzniecība. Pexels.com

Kā ziņots portālā riga.lv, līdz 13. jūlijam plkst. 12:00 Rīgas pašvaldība aicina uzņēmumus un organizācijas pieteikties ielu tirdzniecībai automašīnu satiksmei slēgtajā Tērbatas ielā. Lai atbalstītu tirgotājus pēckrīzes periodā, tirdzniecības vietas būs bezmaksas. Vairāk informācijas šajā saitē.

Tērbatas ielas garumā tiks iekārtotas zaļās atpūtas zonas, vietām būs iespēja baudīt labumus no Latvijas mājražotājiem un nedēļas nogalēs piedzīvot daudzveidīgu kultūras programmu bērniem un pieaugušajiem. Ielas noformējumā tiks izmantoti īpaši Tērbatas ielai veidoti karogi un gaismu virtenes. Tērbatas ielu būs iespējams šķērsot, taču iebraukt tajā varēs tikai ielas namu iedzīvotāji līdz saviem iekšpagalmiem, kā arī piegādes transports ar īpašām caurlaidēm, kas sadarbības partneriem tiks savlaicīgi izsniegtas.

Kā ziņots iepriekš, Tērbatas iela uz mēnesi kļūs par gājēju ielu un laikā no 17.jūlija līdz 16.augustam tiks slēgta autotransportam.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...