Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vai ar olu var noteikt, vai ir uzlikts lāsts?

Ola, Photo by Klaus Nielsen: https://www.pexels.com/photo/broken-uncooked-egg-on-white-table-6294302/

Ola, Photo by Klaus Nielsen: https://www.pexels.com/photo/broken-uncooked-egg-on-white-table-6294302/

Cilvēkus aizrauj mistiskais un neparastais. Nereti mēs mēklējam atbildes tur, kur patiesībā to nav, ar vēlmi saprast, uzzināt, kāpēc mums sokas tieši tā, kā sokas. Kāpēc neveicas mīlestībā? Kāpēc visu laiku notiek kaut kādas likstas, finansiālas problēmas? Kāpēc vīrs nespēj atteikties no alkohola lietošanas? Vai pie vainas visām šīm lietām varētu būt lāsts?

Iespējams, esi dzirdējis, ka agrāk visādas "spējīgās" tantes mācēja noteikt, vai ir lāsts, un, protams, solījās palīdzēt to noņemt. Viena no šādām metodēm - gan lāsta noteikšanai, gan noņemšanai, ir, izmantojot olu. Vai tiešām ar olas palīdzību iespējams noskaidrot, kur ir visu notiekošo problēmu cēlonis? Lūko noskaidrot zemāk pievienotajos video - gan kā šī metode tiek izmantota, gan arī noskaidro patiesību - vai nevarētu būt cits iemesls "neparastajai" olas liecībai par cilvēka enerģiju.

Iegaumē - ja Tevi satrauc, kā Tu jūties, nespēj atrast īstos risinājumus savām problēmām un sakārtot savas sajūtas un domas, labāk tomēr vērsties pie speciālista, nevis kaktu tantukiem.

Olas labāk izmantot ēšanai vai perēšanai. Vai zināji, ka arī Magone ir perējusi olas? Noskaties arī video par to!

Interesanti arī:

Kā piesaistīt veiksmi un labu enerģiju mājoklī?

Agrita ar simbolisku rituālu sarauj pēdējās saites ar pagātni

Ko par Tavu personību liecina gleznas, kuras Tu izvēlies?

5 pārsteidzoši vienkārši veidi, kā attīrīt savu biolauku

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...