Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vai ir iespējams novērst plikpaurību?

Matu izkrišanas problēmas, Photo by Paolo Bendandi on Unsplash

Matu izkrišanas problēmas, Photo by Paolo Bendandi on Unsplash

Pastiprināta matu izkrišana jeb alopēcija, matu līnijas atkāpšanās, plikpaurības veidošanās – šīs ir problēmas, kas var radīt spēcīgu emocionālo diskomfortu, un ir vienlīdz aktuālas gan sievietēm, gan vīriešiem.

Tādas lietas kā matu biezums, augšanas ātrums un tendence uz plikpaurības veidošanos lielā mērā nosaka mūsu ģenētiskais mantojums, taču matu stāvokli var ietekmēt arī citi faktori - saslimšanas, emocionāli pārdzīvojumi, traumas, operācijas un medikamentu lietošana.

Mūsdienu estētiskā medicīna ir sasniegusi tādu līmeni, kad ar matiem saistītās problēmas kļūst arvien labāk atrisināmas, un ar dabas doto matu rotu vai tās pakāpenisku izzušanu mūža otrajā pusē vairs nav jāsamierinās. Ja kailas galvas īpašnieks vēlētos iegūt kārtīgas “lauvas krēpes”, varbūt būtu vēl mazliet jāpagaida, taču skaistumkopšanas un estētiskās medicīnas salona “Nofrete” augsti kvalificētie matu speciālisti – trihologi jau šodien var sniegt patiešām būtiskus uzlabojumus jūsu matu stāvoklim.

Kas ir triholoģija un kā tā jums var palīdzēt?

Iespējams, ka daudzi no jums par šāda speciālista esamību līdz šim nebija dzirdējuši. Trihologs ir ārsts dermatologs, kas diagnosticē, novērš un ārstē matu un galvas ādas slimības. Trihologi savā praksē izmanto pašas modernākās metodes un preparātus, kas ļauj atjaunot matu veselību pēc iespējas īsākā laikā.

Pie trihologa ieteicams vērsties ne tikai iepriekš pieminētajos alopēcijas un plikpaurības veidošanās gadījumos, bet arī tad, ja neesat apmierināti ar kādu citu savu matu īpatnību – lūšanu, nespodriem matiem, sausu galvas ādu, kas pastiprināti lobās vai pārmērīgu matu taukošanos.

Vizītes laikā trihologs veic detalizētu matu un galvas ādas diagnostiku, uzklausa klienta sūdzības un noskaidro iespējamos nelabvēlīgos faktorus, kā piemēram, hroniska saslimšana, medikamentu lietošana, stresa situācijas. Nepieciešamības gadījumā trihologs nozīmēs arī laboratoriskos izmeklējumus - hormonālā stāvokļa noteikšanu, bioķīmisko asins analīzi vai citus.

Dažkārt vizīte pie trihologa var novest pie citu nopietnu problēmu identificēšanas, par kurām varbūt pat nenojautāt, jo matu problēmas var izraisīt kuņģa-zarnu trakta, endokrīnās un nervu sistēmas slimības, un attiecīgu indikāciju gadījumā trihologs jūs nosūtīs uz pārbaudi pie šiem speciālistiem.

Modernās matu problēmu ārstēšanas metodes

Papildus ierastajām, konservatīvajām matu ārstēšanas metodēm, kā medikamentozā vai fizioterapija un specifisku kopšanas līdzekļu lietošana, estētiskās medicīnas centra “Nofrete” speciālistu arsenālā ir arī ļoti iedarbīgās jaunās paaudzes injekciju metodes.

Plazmoterapija ir inovatīva galvas ādas ārstēšanas metode, kuras pamatā ir paša pacienta asiņu trombocītu spēja "pamodināt" šūnas un stimulēt to normālu darbību. Rezultātā pārstāj izkrist mati, izzūd iekaisumi un tiek atjaunota matu folikulu aktivitāte. Asinis no pacienta tiek ņemtas tāpat kā ņemot analīzes no vēnas, pēc tam tās centrifūgā tiek sadalītas frakcijās. Ārsts saņem plazmu, kas ir bagātināta ar aktivizētiem trombocītiem. Trihologs ievada šo plazmu pacienta galvas ādas problemātiskajās vietās, izmantojot mikroinjekcijas.

Centra speciālisti ir veikuši arī nopietnus zinātniskus pētījumus, kas pierāda šīs metodes iedarbīgumu alopēcijas ārstēšanā.

Karboksiterapija matiem ir injekciju kosmetoloģijas metode, kas sastāv no medicīniskā oglekļa dioksīda ievadīšanas galvas ādā. Injekcijas normalizē katra mata sīpola uzturu, kas palīdz novērst priekšlaicīgu matu izkrišanu, paātrina matu augšanu, kā arī pārveido to ārējo izskatu.

Mezoterapija - matu izkrišanas un citu matainās galvas ādas problēmu gadījumā, ietver īpaši izvēlēta sastāva ievadīšanas ādā, izmantojot ļoti tievas adatas. Injekcijas var veikt gan manuāli, gan izmantojot īpašu aparātu.

Nav vērts gaidīt, kad kaitinošās matu problēmas izzudīs pašas no sevis, tā visdrīzāk nenotiks. Labāk ņemiet situācijas risinājumu savās rokās un piesakieties uz konsultāciju pie “Nofrete” speciālistiem!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...