Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vai Magoni un Janu Ikes saista arī romantiskas attiecības?

Magone Liedeskalna, 1188 Play ekrānšāviņš

Magone Liedeskalna, 1188 Play ekrānšāviņš

Tauta jau izsenis mēļo, vai tik dzejnieci Magoni Liedeskalnu ar liepājnieku Janu Ikes nesaista kas vairāk kā tikai koleģiālas attiecības un kopīgi izdota grāmata? Nu realitātes šovā "Slavenības, Bez filtra" viņi vieš skaidrību par abu attiecībām.

“Tas bija vēl Liepājas laikos. Kaut kādas romantiskas dzirkstis mūsu starpā varbūt uzvirmoja, bet es tolaik biju precējusies ar Žani, Jānim arī bija sieva. Abi tā kā jutām, ka īsti laimīgs otrs savās attiecībās nav. Bet visai drīz abi secinājām, ka ģimenes dzīvei gribētu pavisam savādāku cilvēku.”

Viena no sliktākajām aušīgā dzejnieka īpašībām Magonesprāt ir viņa nenoteiktība. Arī šovasar viņš jau vairākas reizes savu literāro partneri piemānījis, neierodoties uz pasākumiem, kaut bija iepriekš apsolījis. Šoreiz dzejas pasākums plānots Alsungā, un Magonei jau atkal bažas – varbūt arī šoreiz neparādīsies?

Taču Jans parādās gan. Saņēmies, sakopies, strādā un glāzīti arī necilājot – Magonei prieks par viņu. Izrādās, ka Janam ir arī pavisam interesanti jaunumi par savu personisko dzīvi. Kādi tie ir, un vai abiem dzejniekiem joprojām pastāv cerība kļūt par pāri arī dzīvē – to uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Jans Ikes solās atstāt ģimeni, lai būtu kopā ar Magoni

Magone piktojas, ka Ikes nav ieradies uz kopīgo foto sesiju

Magone savu jaunāko dzejas krājumu nodod nākamajām paaudzēm

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...