Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vai modē atgriežas bagātīgais 90to gadu stils?

Inga, 1188 Play ekrānšāviņš

“Stila pārvērtības'' šoreiz piedzīvo simpātiskā sporta skolotāja un divu bērnu māmiņa Inga. Kā jau noprotams pēc jaunās sievietes dzīves stila, arī viņas ietērps ir tam pieskaņots – ērts, lakonisks un arī pietiekoši gaumīgs. Tomēr stilistu komandai šķiet, ka tēls ir pārāk garlaicīgs, un viņi saskata Ingā arī pavisam citādu sievieti – košu un elegantu, ar savu “odziņu”.

Veidojot Ingas jauno tēlu, stiliste un modes eksperte Alina Keller iedvesmu smēlusies 90to gadu bagātīgajā košumā:

“Man ļoti patīk tā laika stils – viss bija tā skaisti, meitenēm vienmēr bija ieveidoti mati un uzklāts meikaps. Arī pērles, tvīds, akcentētas rokassomiņas – tās ir lietas, kas ir un būs aktuālas vienmēr.”

Interesanti, ka lieliskais pārvērtību efekts tiek panākts, neizmantojot kliedzošu krāsu apģērbus. Elegantais koptēls mazliet atsauc atmiņā arī 60tos un tā laika stila ikonas, piemēram, Odriju Hepbernu vai Džekiju Kenediju.

Kā tapa šis pārsteidzošais tēls, uzzināsit, noskatoties šo video! Uzzināsit arī daudzus vērtīgus knifus, kā padarīt savu tēlu efektīgāku pašu spēkiem.

Skatieties arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...