Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vai pieaugušo rotaļlietas mazina kāri pēc tuvības?

Ieva Sīmane, 1188 Play ekrānšāviņš

Ieva Sīmane, 1188 Play ekrānšāviņš

Mūsu sievietes savas konservatīvās audzināšanas vai citu iemeslu dēļ vēl aizvien kautrējas iepazīt pašas savu ķermeni, pieskarties, izpētīt, saprast, kas sagādā vislielāko baudu – uzskata sarunu šova “Kad viņas satiekas” viešņa Ieva Sīmane, dāma ar visai intriģējošu nodarbošanos – seksa un partnerattiecību trenere, arī šai tēmai veltīts bloga un vairāku grāmatu autore. Šis viņasprāt arī ir viens no būtiskākajiem šķēršļiem, kas kavē sasniegt pilnvērtīgu seksuālo baudu – kā vienatnē, tā attiecībās ar partneri.

Kā zināms, Valda Meldera pikantajā šova rubrikā nav tabu tēmu, tādēļ sarunas temats nepiespiesti aizvirzās arī pie apmierinājuma gūšanas solo un dažādām seksa rotaļlietām. Kā atzīst intīmo jautājumu speciāliste, tās ir laba lieta, jo spēj pamodināt sievietes jutekliskumu un sniegt apmierinājumu arī tad, ja partnera nav, tomēr šai ziņā der arī uzmanīties – šo aparātiņu jauda un “knifiņi” bieži vien krietni pārspēj dzīva cilvēka iespējas, un pie tiem var izveidoties tāds pieradums, ka par reālām attiecībām pazūd interese.

Par to, kas vēl intīmajā dzīvē ir svarīgs sievietēm, bet kas – vīriešiem, uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Anna Šteina - par neprātīgu seksu var fantazēt, bet ne visu vajag realizēt

Karīna Račko par to, vai ir iespējams saglabāt erotisko spriedzi daudzu gadu garumā

Kā mainās seksuālā dzīve pēc 60 - Žannas Dubskas atklāsmes

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...