Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vasarīgas dāvanas – veids, kā būt kopā ar klientiem viņu laimīgajos brīžos

pexels.com

Vasara ir laiks, kad notiek daudz pasākumu un aktivitāšu. Ja uzņēmums ir aktīvs atbalstītājs vai organizētājs kādā no festivāliem, sporta spēlēm vai brīvdabas koncertiem - ir jānodrošina iespēja apmeklētājiem pasniegt dāvanas.

Lielos pasākumos apmeklētāji pie ieejas saņem maisiņus, kuros tiek ievietoti dažādi materiāli – teritorijas kartes, pasākuma plāns, iespējams, kāds našķītis vai cits neliels suvenīrs. Turklāt šādi maisiņi, ja apdrukāti ar logo, ir brīnišķīga iespēja pareklamēt sevi vēl plašākai auditorijai, jo kuram gan nepatiks palepoties, ka viņš ir bijis daļa no kāda notikuma? Cilvēki tos izmantos atkārtoti, ja vien tie būs kvalitatīvi un skaisti. Jau tradicionālas, bet iemīļotas dāvanas būs arī cepures un T-krekli.

Liela nozīme mūsdienās ir veselīgam dzīvesveidam - tāpēc pozitīvi vērtējams būs mudinājums dāvanas veidā padomāt par savu veselību. Ūdens pudeles, sporta vai pludmales somas, futbola vai volejbola bumbas – tas viss būs noderīgi, aktīvi pavadot brīvo laiku. Kā zināms, fiziskās aktivitātes veicina laimes hormonu izdalīšanos, tāpēc, kad šīs lietas tiks izmantotas, radīsies pozitīvas asociācijas arī ar dāvinātāju.

Saulesbrilles un aukstumsomas ir izteikti sezonālas dāvanas, kuras, ņemot vērā šī brīža laika prognozes, būs noderīgas visu vasaru un noteikti arī nākamajā un aiznākamajā.

Lai gan vasarās naktis ir īsas un gaišas, lukturītis ir izcili praktiska lieta, ko saņemt dāvanā, atrodoties, piemēram, festivālā vai naksnīgā pārgājienā, kad telefonam batereja izlādējusies, bet jāatrod telts vieta vai kāds kontrolpunkts.

Mūsdienu paaudzei patīk dažādi digitāli gadžeti – pie telefona pieslēdzamas tumbiņas, portatīvie lādētāji, selfij-kociņi. Iecienīti būs arī priekšmeti, kas palīdz saudzēt ierīces - maciņi, telefona turētāji vai ekrāna tīrāmie. Ar šādiem līdzekļiem jebkurš, laikam līdzi ejošs, uzņēmums nodrošinās sev pozitīvu imidžu.

Dāvanas noteikti nav jāpasniedz katram apmeklētājam, bet jāļauj cilvēkiem tās nopelnīt, piemēram, nopērkot konkrētu skaitu preču, vai piedaloties kādā aktivitātē. Jo grūtāk būs pie šāda suvenīra tikt, jo vērtīgāks un iekārojamāks tas šķitīs.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...