Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Vēso" latviešu pikantie kāzu stāstiņi

Kristīne Laizāne, 1188 Play ekrānšāviņš

Kristīne Laizāne, 1188 Play ekrānšāviņš

Ja jums šķiet, ka prātam neaptveramas kaislības, drāmas un pavērsieni notiek tikai Dienvidamerikas seriālos, bet mēs te Latvijā visi esam pārsvarā ieturēti un racionāli, tas nebūs gluži taisnība.

Matu meistare un stiliste Kristīne Laizāne, kas kāzu dienai sapucējusi simtiem līgavu, vienmēr ir profesionāla un diskrēta, taču nejauši novērot un pieredzēt dažādas trakas situācijas viņai ir nācies. Sarunu raidījumā “Kad satiekas viņš un viņa” Kristīne atklāti saka, ka kāzās ierodas, lai darītu savu darbu un citu privātā dzīve viņu neinteresē, tomēr dažas neiedomājamas epizodes Valdim Melderim tomēr izdodas izvilināt.

“Vistrakāk bija pirms pēris mēnešiem. Līgava bija iecerējusi mainīt vairākus tērpus, un mani nolīgusi uz visu dienu, piedalījos arī ceremonijā. Brīdī, kad atskanēja tradicionālais mācītāja jautājums, vai kādam pret šo savienību ir kas iebilstams, piecēlās līgavaiņa māte un pateica “Es iebilstu!”. Viņa raudādama izskrēja no baznīcas, līgavainis viņai pakaļ … Pāris tā arī neapprecējās. Tas bija traki, arī mēs visi jutāmies neērti.”

Citkārt gadoties arī burtiski kāzu dienā pieķert līgavaini intīmos apskāvienos ne jau ar savu topošo sieviņu. Kā Kristīne reaģē šādos gadījumos, uzzināsit noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Trakākās situācijas, kuras vadot kāzas piedzīvojis Gints Andžāns

Baiba Sipeniece, dodoties uz kāzām, piedzīvojusi amizanti divdomīgu pārpratumu

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...