Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Video zvans - iespēja būt kopā ar mīļajiem

Ziemassvētki video zvanā (Photo by Pavel Danilyuk from Pexels)

Ziemassvētki video zvanā (Photo by Pavel Danilyuk from Pexels)

Šis ir īpašs laiks, kad gribas būt kopā ar saviem mīļajiem, lai svētkus svinētu sirsnīgi un priekpilni. Diemžēl, ļoti daudzās mājās svētku svinēšana šogad notiks citādāk, noteikto ierobežojumu un "klusuma perioda" dēļ. Kā šajā laikā būt kopā ar mīļajiem un tomēr "noķert" kopā būšanas sajūtu? Ar video zvanu! Video zvans ļaus ne tikai dzirdēt tuviniekus, bet pat baudīt ar viņiem kopīgi maltīti un, pielietojot nedaudz iztēles, visiem kopīgi mesties Ziemassvētku aktivitātēs, bet katram savās mājās.

Kādas video zvana aplikācijas izmantot?

Ērti pieslēgties videozvanam var:

Kopīga gatavošanās svētkiem

Sazvanīšanos video zvanā varat sakt jau no rīta, kad sāksies lielā svētku gatavošanās. Katrs savās mājās sagatavojiet piparkūku cepšanai nepieciešamās sastāvdaļas un sazvanieties, lai piparkūku cepšanu varat veikt kopīgi. Video zvans ļaus parādīt izgriezstās piparkūkas un šāda kopīga cepšana būs daudz, daudz sirsnīgāka kā bez video zvana. Piezvani vecmāmiņai un vectētiņam un parādi, kā piparkūkas tiek dekorētas un kāds ir gala iznākums.

Svētku mielasts caur video zvanu

Svētku mielastu varat baudīt visi kopā - cik vien viedierīces ļauj. Saslēdziet visus savus tuvākos lielā ģimenes video zvanā un baudiet Ziemassvētku mielastu kā ierasts - ģimenes lokā ar visiem saviem tuvākajiem. Mums katram taču Ziemassvētkos tiks uzklāts svētku galds. Kāpēc gan svētku vakariņas ieturēt vieniem pašiem?

Ziemassvētku atrakcijas arī caur video zvanu

Jā, liela apdāvināšanas šajos Ziemassvētkos nebūs iespējama, bet dāvanas jau nav galvenais. Svarīgākais ir veselība un mūsu tuvinieki, tāpēc aicinām katru palikt savās majās, bet svētku atrakcijām un izdarībām ļauties kopīgi caur video zvanu. Dzejolīšu skaitīšana var pārtapt par skaistu priekšnesumu, ko varēs vērot visi tie, kuri atrodas citā vietā. Kopīga Ziemassvētku dziesmu dziedāšana nesīs prieku kā lieliem, tā maziem. Iespējams, ka jūsmājās ir vēl kādas svētku tradīcijas, kurās labprāt virtuāli piedalītos arī citi tuvinieki - kopīga spēļu spēlēšana, mīklu minēšana, laimītes liešana, pat kino skatīšanās var būt kopīga.

Šogad Ziemassvētkus attālināti svinēs pat Ziemassvētku vecītis, tāpēc šeit atradīsi informāciju, kā viņu sastapt digitāli.

Iespējams, šāda svinēšana - caur video zvanu - būs pat vēl mīļāka.

Lasi arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...