Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vienīgais pasaulē - Gaujas tramvajs

Gaujas tramvajs Valmierā, ekrānuzņēmums

Gaujas tramvajs Valmierā, ekrānuzņēmums

Ja vēlies baudīt pavisam ekskluzīvu atpūtu, vēl vari paspēt izmest loku ar Gaujas tramvaju Valmierā. Un taisnība vien tā kapteinim ir – tas ir vienīgais Gaujas tramvajs pasaulē, tādēļ no maija līdz oktobra sākumam katrs, kas vēlas baudīt ekskluzīvu izklaides vai ekskursijas braucienu pa Gauju ar stāstiem par skaisto upi un Valmieru, ir gaidīts uz šī peldlīdzekļa klāja.

Kas jāzina par braucienu ar Gaujas tramvaju?

“Ežu rūpnīcā” būvētais Gaujas tramvajs, sākot no maija līdz oktobra sākumam, kursē Valmierā no laivu piestātnes, kas atrodas pie jaunās mūzikas skolas, un brauciens ilgst vidēji 45 minūtes, atgriežoties sākuma pieturā. Pa ceļam Tev būs iespēja aplūkot Kazu krāces , Valmieras tiltu, Vidzemes augstskolu, kā arī citas brīnišķīgas ainavas gan uz Gaujas neskarto dabas veikumu, gan uz skaistākajām Valmieras vietām. Līdzās ainaviskajiem skatiem Tevi pavadīs interesantie gida stāsti.

Šeit var rīkot gan ekskursijas, gan izbraukties individuāli, pietam, bērni nav šķērslis. Vienlaicīgi var tikt uzņemti 25 pieaugušie pasažieri vai pat līdz 30 kopā ar bērniem.

Meklē idejas atpūtai Vidzemē un esi gatavs ieteikt, ko apskatīt, kur paēst un nakšņot - pieseko Facebook grupai Apceļo Vidzemi!

Ko redzēt Valmieras pusē?

Ja esi Valmierā - apskati tās apkārtnē esošās skaistās vietas. Te ir daudz, ko darīt, redzēt un izbaudīt:

Tev noderēs arī Busiņa noma ģimenes izbraucienam – noteikti labāk par sabiedrisko transportu!

Savukārt, ja sapņo par tālākiem izbraucieniem, Sandis Kiops iesaka, ko apskatīt Polijā

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...