Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Žigis iesaka, kā apceļot pasauli ar ierobežotu budžetu

Žigimants Krēsliņs, 1188 Play ekrānšāviņš

Žigimants Krēsliņs, 1188 Play ekrānšāviņš

Kolorītais latviešu dēkainis, pasaules apceļotājs un ceļojumu grāmatu autors Žigimants Krēsliņš, zināms arī kā Žigis no kreptīgajiem sociālo tīklu video, raidījumā “Rezervēts” dalās pieredzē par to, kā ceļot ar stipri ierobežotu budžetu. Kā galvenos priekšnoteikumus šādam dzīves veidam Žigis nosauc fleksibilitāti un spontanitāti, vienlaikus labi apzinoties, ka cilvēkiem ar nopietnu darba grafiku tas varētu arī nebūt īstenojams. Bet pats Žigis reiz, piemēram, nopietni gatavojies ceļojumam pa Āfriku, jau veicis nepieciešamās potes, izpētījis informāciju, saplānojis maršrutu, bet tad pēkšņi uzdūries neticami izdevīgam avio biļešu piedāvājumam uz Kolumbiju, un rezultātā nonācis pilnīgi pretējā zemeslodes pusē.

Ja vēlas ceļot daudz un ilgi, un budžets nav bezizmēra, ir jārēķinās ar zināmām neērtībām, jābūt gatavam atteikties no daudzām ierastām komforta lietām. Piemēram, divarpus mēnešus ceļojot pa Austrāliju un Jaunzēlandi Žigimants ne reizi nav gulējis viesnīcā vai hostelī, tikai savā teltī brīvā dabā. Tas jau vēl nebūtu nekas traks, siltas zemes galu galā, bet problēma rodas brīdī, kad vajag atrast iespējas nomazgāties. Kādos asprātīgos veidos Žigis piedāvā līdzīgas situācijas risināt, skatieties 1188 Play video!

Skatieties arī:Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...