Aizsērējusi kanalizācija, Image by LaterJay Photography from Pixabay
Kanalizācija mēdz sākt “niķoties”, kad ir aizsērējusies, aizsprostojusies, kā arī, ja ir saplaisājusi vai iebrukusi. Ko darīt šādās situācijās un kādos veidos problēmas ar kanalizāciju tiek novērstas? Pavisam noteikti mehāniskā cauruļvadu jeb kanalizācijas tīrīšana arvien paliek vēsturē, ir jauni risinājumi!
Kā tiek noteikti kanalizācijas defekti?
Agrāk, lai diagnosticētu cauruļvadu bojājumus, nācās atsegt vai atrakt tos un demontēt bojātos posmus. Mūsdienās šis process ir gana vienkāršāks.
Precīzi noteikt cauruļvadu bojājumus santehniķis var ar TV diagnostiku. Veicot televīzijas inspekciju, iespējams arī noteikt ātrāko cauruļvadu remonta veidu. Savukārt precīzas bojājuma vietas un trasi iespējams noteikt, izmantojot zondi un lokatoru.
Kā tiek laboti cauruļvadu defekti?
Cauruļvadu tīrīšana tiek veikta ar dažāda diametra motospirāli, kurai ir maināmi uzgaļi. Ar šo metodi iespējams attīrīt cauruļu iekšējās sieniņas un novērst aizsprostojumu vai pat aizsērējumu.
Novērst cauruļvadu defektus bez to atrakšanas un nomaiņas jeb veikt beztranšejas remontu iespējams ar speciālu tehnoloģiju. Defekta vietā tiek ievietots spēcīgas izturības stiklašķiedras ielāps. Caurule tiek atjaunota, praktiski nesamazinot tās diametru.
Ar augstspiediena ūdens strūklu iespējams attīrīt cauruļvadus no aizsprostojuma vai aizsērējuma. Tādējādi tiek attīrītas un sašķaidītas pie caurules sieniņām pielipušās aizsērējuma daļas.
Negaidi līdz rītam, ja rodas problēmas ar kanalizāciju! Zvani avārijas dienestam arī naktī! Visus šos mūsdienīgos kanalizācijas defektu risinājumus piedāvā veikt diennakts tehniskais kanalizācijas dienests “Akvai Rores Ciet?”.
Aizsērējusi kanalizācija, Image by LaterJay Photography from Pixabay