Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Festivālā "Positivus" uzstāsies britu dziedātājs "Rag'n'Bone Man" un kanādiešu mūziķis "Apashe"

Foto: Tolga AKMEN / AFP / Scanpix

Foto: Tolga AKMEN / AFP / Scanpix

Augustā festivālā "Positivus" uzstāsies arī britu dziedātājs "Rag'n'Bone Man" un kanādiešu mūziķis "Apashe" un pūšaminstrumentu orķestris "Brass Orchestra", liecina informācija festivāla tīmekļvietnē.

Britu dziedātājs "Rag'n'Bone Man", īstajā vārdā Rorijs Čārlzs Grehems, sasniedza mūzikas virsotnes ar dziesmu "Human", kas iekaroja pasaules topus. Viņa 2017.gada debijas albums "Human" kļuva par desmitgades visātrāk pārdoto debijas albumu Lielbritānijā. Pēc tam sekoja 2021.gada albums "Life by Misadventure", kas arī sasniedza topu virsotnes. Pērn izdots arī jaunākais albums "What Do You Believe In".

Savukārt mūziķis "Apashe" izslavēts ar savu spēju apvienot simfoniskās orķestra skaņdarbus ar elektroniskās mūzikas, hiphopa un basa spēku. "Apashe" turnejas ir aizvedušas viņu uz dažiem no pasaules festivāliem, tostarp "Tomorrowland", "Lollapalooza", "Osheaga", "EDC" un "Red Rocks". Festivālā "Positivus" viņš uzstāsies kopā ar "Brass Orchestra".

LETA jau rakstīja, ka festivālā uzstāsies arī "Mura Masa", "Milky Chance" un "Elderbrook". Festivāla rīkotāju ieskatā viens no gaidītākajiem koncertiem festivālā šovasar būs "Two Feet", kā arī duets "Hippie Sabotage".

Tāpat šogad uz "Positivus" skatuves atgriezīsies ukraiņu mūziķis Ivans Dorns, bet ar elektronisko mūziku uzstāsies "The Hellp". No pašmāju mūziķiem "Positivus" programmai pievienojies mākslinieks Wiesulis, latviešu "indie" grupa "Carnival Youth", uzstāsies arī hiphopa mākslinieks Fiņķis un Chris Noah.

Festivāls notiks Lucavsalā 8.augustā un 9.augustā.

Foto: Tolga AKMEN / AFP / Scanpix

Foto: Tolga AKMEN / AFP / Scanpix

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Похожие новости

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas