Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

FOTO: Aktieris Džūda Lovs pārvēršas Putinā: Pirmie kadri no "Kremļa burvis" uzņemšanas laukuma

Ar pilnu jaudu Rīgā norit filmas "Kremļa burvis" uzņemšana, kurā Holivudas zvaigzne Džūda Lovs (Jude Law) iejutīsies Krievijas prezidenta Vladimira Putina ādā. Tagad kļuvis zināms, kā Lovs izskatīties Putina ampluā.

Medijs "Novaja gazeta Eiropa" ("Новая газета Европа") ir publicējis fotogrāfijas, kur redzami pirmie kadrus no filmēšanas laukuma.

Filma ir balstīta uz Džuliano da Empoli romānu ar tādu pašu nosaukumu, un tās darbība norisinās 90. gadu sākumā Krievijā, laikā, kad Vladimirs Putins tikai sāka savu politisko karjeru.

Sižeta centrā ir televīzijas producents Vadims Baranovs, kurš kļūst par Putina polittehnologu un ietekmīgu personu, izmainot to, kā tiek attēlota Krievijas politiskā arēna. Baranova lomu atveido Pols Deino (Paul Dano), bet viņa mīļoto – Alīsia Vikandere (Alicia Vikander).

Jāpiebilst, ka pie publiskotajām bildēm komentētāji pauž, ka "Džūda Lovs ir pārāk smuks, lai spēlētu tik neglītu cilvēku kā Putins". Filmas uzņemšana Rīgā ir piesaistījusi plašu sabiedrības uzmanību, un tiek prognozēts, ka tā būs viena no gada gaidītākajām kinolentēm.


Lasi arī!

Zelenskis: "Putins saka, ka viņš esot gatavs apturēt uzbrukumus, taču nekas nav mainījies"


Foto: Reuters/Scanpix

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Похожие новости

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas